KSWPolskie MMA

Thiago Silva podpisał kontrakt z KSW

Doświadczony i swego czasu siejący postrach półciężki Thiago Silva poinformował o podpisaniu kontraktu z organizacją KSW.

Zaprawiony w bojach Thiago Silva podpisał kontrakt z organizacją KSW, o czym poinformował w mediach społecznościowych.
https://www.instagram.com/p/BoE24kpHd9m/

Niespełna 36-letni obecnie Brazylijczyk w latach 2007-2013 wojował pod banderą UFC, gdzie stoczył dwanaście walk – wygrał siedem, przegrał pięć, a dwie zakończyły się wynikiem no-contest. W 2014 roku został zwolniony z organizacji w następstwie nagrań opublikowanych przez byłą żonę zawodnika Thaysa Kamiji, na których paraduje on z bronią w stanie wskazującym na odurzenie.

Od czasu rozstania z UFC Brazylijczyk walczył dla różnych organizacji z całego świata, tocząc osiem pojedynków, z których zwyciężył cztery. Ostatnio bił się pod sztandarem Absolute Championship Berkut, gdzie w debiucie sięgnął po złoto kategorii półciężkiej, pokonując Jareda Torgesona. Długo się nim jednak nie nacieszył, bo w pierwszej obronie padł pod ciosami Batraza Agnaeva. Na zwycięskie tory Thiago Silva powrócił w starciu z Jose Danielem Toledo Canellasem, ale ostatnio w debiutanckim boju w 185 funtach przegrał z Mikhailem Kolobegovem.

Pod sztandarem KSW Silva będzie najprawdopodobniej rywalizował w kategorii półciężkiej.

*****

Khabib vs. McGregor #1 – dagestański król obaleń

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button