„Tak! Mamy to!” – Mateusz Gamrot reaguje na podpisanie kontraktu z UFC

Mateusz Gamrot po raz pierwszy zabrał głos w mediach społecznościowych na temat związania się z organizacją UFC.

Wczoraj gruchnęły nieoficjalne doniesienia, wedle których były już podwójny mistrz KSW Mateusz Gamrot podpisał kontrakt z organizacją UFC.

Gamer zachowywał jednak taktyczną ciszę, ale przerwał ją dzisiaj, oficjalnie za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdzając przejście pod sztandar najlepszej organizacji na świecie.

Tak! Mamy to! Oficjalnie mogę się z Wami podzielić informacją o moim kontrakcie z @ufc ! Walka dla największej organizacji MMA na świecie już za 4 tygodni. Ambicja, dyscyplina i chęć walki z najlepszymi na świecie. Ogromne podziękowania dla @danlambertatt , @danawhite i @seanshelby za szansę. Jesteście ze mną?

– napisał kudowianin.
Nieprzypadkowo na zdjęcie znalazła się była mistrzyni kategorii słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk. Olsztynianka bardzo pomogła bowiem Gamerowi w całym procesie podpisywania kontraktu.
Swój debiutancki pojedynek niepokonany Polak stoczy 17 października podczas gali UFC Fight Island w Abu Zabi, którą uświetni starcie Chan Sung Junga z Brianem Ortegą. Rywalem Gamera będzie Magomed Mustafaev, który stoczył w oktagonie amerykańskiego giganta pięć walk, trzy z nich kończąc z tarczą – wszystkie przez techniczne nokauty.

Mateusz Gamrot był ostatnio widziany w akcji w sierpniu, w ramach gali KSW 54 pokonując jednogłośną decyzją sędziowską Mariana Ziółkowskiego i tym samym wypełniając swój kontrakt z KSW.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Khabib Nurmagomedov wskazał pięciu najlepszych półciężkich na świecie

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. grzesiekono

    19 września 2020 at 01:08

    Bez obrazy ale samo podpisanie kontraktu z takim CV to raczej pewnik niż osiągnięcie. Mam nadzieje, że skoro bierze najbliższą walkę na short notice to dostał porządną kasę. Niech się mu wiedzie jak najlepiej

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply