KSWPolskie MMA

Szalona bijatyka na otwarcie KSW 88! Michał Ganiady rozbił faworyzowanego Jacka Gacia! (VIDEO)

W pojedynku otwierającym radomską galę KSW 88: Rutkowski vs. Kaczmarczyk Michał Gniady pokonał Jacka Gacia.
W starciu pomiędzy dwoma debiutantami, które otworzyło galę KSW 88 w Radomiu, Michał Gniady (2-0) pokonał faworyzowanego Jacka Gacia (2-1).
Ostre wymiany od początku. Gniady z sierpami, Gać z prostymi. Dobre ciosy autorstwa Gniadego. Zanim Gać doszedł do siebie, Michał dopadł go z kolejnymi uderzeniami – kombinacja lewy-prawy i Jacek ląduje na deskach! Rzucił się za nim Gniady, ale w parterze nie był w stanie ustabilizować przeciwnika i z czasem walka wróciła na nogi.

Tam Gniady ponownie trafił dobrymi ciosami, kompletnie zaskakując Gacia. Ten jednak z czasem doszedł do siebie i sam potraktował rywala dobrymi uderzeniami. Gniady na ogrodzeniu, słania się, broni! Problemy! Ale przetrwał.

Kolejne wymiany w stójce. Wydawało się, że Jacek ma więcej paliwa w baku, trafia częściej, ale… Jego dziurawa była dziurawa jak szwajcarski ser – zainkasował kolejne obszerne sierpy od Gniadego! Jest odpowiedź! Michał znów w tarapatach! Ale… Obalenie! Efektowny rzut!Gniady przedarł się szybko do krucyfiksu! Z góry zaczął zrzucać krótkie uderzenia! Jedno po drugim! Jacek nie potrafił się wyswobodzić z niekorzystnej pozycji, inkasując cios za ciosem! Sędzia w końcu przerwał zawody!


Pełne wyniki KSW 88 – tutaj


Reprezentant Czerwonego Smoka, który wziął ten pojedynek w zastępstwie na około dwa tygodnie przed galą, odniósł tym samym najcenniejsze zwycięstwo w swojej dotychczasowej karierze.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button