UFC

Stefan Struve vs. Alex Volkov walką wieczoru UFC Fight Night w Rotterdamie

Stefan Struve i Alexander Volkov skrzyżują rękawice w walce wieczoru wrześniowej gali UFC Fight Night w Rotterdamie.

Obaj od dłuższego czasu ustawiali się na walkę za pośrednictwem Twittera – i w końcu dopięli swego. Stefan Struve (28-8) i Alexander Volkov (28-6) wystąpią w walce wieczoru gali UFC Fight Night, która odbędzie się 2 września w Rotterdamie, o czym oficjalnie poinformowała organizacja.

Bijący się w UFC od 2009 roku Struve znajduje się obecnie na fali dwóch kolejnych wiktorii. Po ekspresowym nokaucie na Antonio Silvie, w październiku zeszłego roku podczas gali UFC 204 poddał Daniela Omielańczuka. Następnie był przymierzany do lutowego rewanżu z Juniorem dos Santosem, ale kontuzja pokrzyżowała mu plany.

Będący byłym mistrzem Bellatora i M-1 Global Volkov jak dotychczas stoczył dwie zwycięskie walki pod banderą amerykańskiego giganta. W debiucie minimalnie wypunktował – po dyskusyjnej decyzji – Tima Johnsona, by następnie podczas kwietniowej gali UFC on FOX 24 nie dać szans Roy’owi Nelsonowi, pewnie pokonując Amerykanina na pełnym dystansie.

Obaj zawodnicy dysponują doskonałymi warunkami fizycznymi, ale w tej walce przewagę w tym elemencie miał będzie Holender. Także i on powinien rozdawać karty w parterze, ale rzeczy w tym, że od strony stójkowej i zapaśniczej – a przynajmniej defensywnych zapasów – Volkov może zawiesić Struve poprzeczkę bardzo wysoko.

Przewidywane kursy bukmacherskie

Stefan Struve – 1.65
Alexander Volkov – 2.05

Rozpiska UFC Fight Night Rotterdam

Walka wieczoru

265 lbs: Stefan Struve (28-8) vs. Alexander Volkov (28-6)

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button