KSWPolskie MMA

Srogi debiut! Konrad Rusiński szybko pokonał Krystiana Bielskiego na KSW 88! (VIDEO)

Fantastycznie z organizacją KSW przywitał się Konrad Rusiński, który podczas gali KSW 88 szybko poddał faworyzowanego Krystiana Bielskiego.
Opłaciło się wejście na zastępstwo! Debiutujący w klatce polskiego giganta Konrad Rusiński (6-1) już w pierwszej rundzie skończył faworyzowanego Krystiana Bielskiego (9-6) podczas gali KSW 88 w Radomiu.
Bielski od początku walki wywierał presję, zmuszając Rusińskiego do orbitowania przy ogrodzeniu. Świetne obalenie w wykonaniu Konrada, który po krótkim kotle nie tylko przewrócił rywala, ale też od razu trafił do dosiadu! Problemy Krystiana!

Z czasem jednak Bielski sprawnie zepchnął rywala do gardy, motylej gardy. Przy ogrodzeniu pracował nad powrotem na nogi. Z czasem dopiął swego, choć z uwieszonym u swoich bioder młodzianem.

Konrad fantastycznie ponownie zaciągnął Krystiana do parteru, zachodząc mu za plecy. Błyskawicznie przełożył rękę pod brodą Bielskiego, zaciskając piekielnie mocne duszenie! Bielski wytrzymał kilka sekund, a następnie poddał walkę!

Poniżej nagranie z poddania.
Pełne wyniki KSW 88 – tutaj


Konrad Rusiński z przytupem zadebiutował tym samym w organizacji KSW.

Bilans Krystiana Bielskiego pod sztandarem polskiego giganta wynosi obecnie 1-2. Była to jego druga przegrana z rzędu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button