Sprawa o ojcostwo Conora McGregora zakończona – wyniki badań DNA nie pozostawiły wątpliwości

Telenowela związana z domniemanym ojcostwem Conora McGregora dobiegła końca.

W lutym tego roku niejaka Terri Murray obwieściła, że Conor McGregor jest ojcem jej rocznej wówczas córeczki Clodagh.

Zobacz także: Conor McGregor reaguje na zwycięstwo Jorge Masvidala z Natem Diazem

Kobieta twierdziła, że w kwietniu 2017 roku podczas wizyty Notoriousa w Liverpoolu na okoliczność wyścigów konnych Grand National dwukrotnie uprawiała z nim seks. Wszystko to na cztery tygodnie przed narodzinami pierwszego dziecka zawodnika z jego partnerką Dee Devlin.

Do przestrzeni publicznej trafiły też opublikowane na Daily Mirror zdjęcia sugerujące bliższą – delikatnie rzecz ujmując – znajomość McGregora z Murray.


Wedle relacji kobiety, została ona wówczas zaproszona wraz z przyjaciółką do hotelu Hilton, w którym Conor przebywał z kolegami.

Powiedziałam do Conora: „Cześć”, a on na to: „Czekałem na ciebie”. Powiedziałam: „Conorze, nigdy nie zrobiłam sobie porządnego zdjęcia z tobą. Możemy zrobić sobie zdjęcie?”.

– relacjonowała w lutym Murray w rozmowie z IrishMirror.co.uk.

Objął mnie ręką i poszliśmy do sypialni. W sypialni była wbudowana toaleta. Powiedział: „Dziecino, dam ci całe nagranie, co tam zdjęcie”. Śmiałam się, spoglądałam na lustro. Obejmował mnie i zrobiłam zdjęcie.

Kobieta twierdziła wtedy, że nie chodzi jej o pieniądze bajońsko bogatego sportowca, ale o ustalenie ojcostwa, a sprawę nagłośniła wyłącznie dlatego, że McGregor zapewniał ją, iż nie jest to jego dziecko, sugerując, że przespała się z jego kolegą.

W rezultacie Murray dopełniła formalności, aby ustalić ojcostwo córki – i wskazała właśnie na McGregora.

Były podwójny mistrz UFC poddał się badaniu. Pobrano wymaz z jego jamy ustnej oraz wymaz z jamy ustnej Clodagh, aby porównać DNA.
Jak natomiast właśnie doniósł portal Herald.ie, wyniki nie pozostawiły najmniejszych wątpliwości w temacie – nie stwierdzono żadnych biologicznych poszlak, które sugerowałyby, że Conor McGregor jest ojcem Clodagh Murray.

Potwierdziły się tym samym słowa słynnego Irlandczyka, który od początku zapewniał, że nie jest ojcem córki Murray.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

Niewidziany w akcji od ponad roku Conor McGregor sposobi się do powrotu do oktagonu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że kolejny pojedynek stoczy w styczniu przyszłego roku, najprawdopodobniej z Donaldem Cerrone.

*****

Typowanie KSW 51: Pudzianowski vs. Jun

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply