„Specjalnie go ściągnęli, żeby zatrzymać Gamrota” – Dagestańczyk „hitmanem” Mateusza Gamrota?

Trener Mirosław Okniński uważa, że nieprzypadkowo w 2019 roku KSW zakontraktowało Shamila Musaeva.

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje na to, że rywalem podwójnego mistrza KSW Mateusza Gamrota w jego pożegnalnym starciu – bo w kontrakcie został mu tylko jeden pojedynek – będzie niepokonany Shamil Musaev.

Dopytywany o potencjalne starcie z Dagestańczykiem, Gamer wyraził nim pełne zainteresowanie, a i współwłaściciel KSW Martin Lewandowski nie wykluczył takiego zestawienia.
Tymczasem trener Mirosław Okniński uważa, że zeszłoroczne zakontraktowanie Shamila Musaeva nie było przypadkowe…

– Mateusz dobrzy wypadł (z Parkiem) – powiedział warszawski trener w rozmowie z FightSport.pl. – Uważam, że prędzej czy później (przejdzie do UFC), jeżeli nie przegra teraz tej walki z Musaevem – a uważam, że ten Musaev może wygrać… Że to jest ściągnięty specjalnie przeciwnik, żeby zatrzymać Gamrota. Tak uważam.

– Nie jestem wyznawcą spiskowych teorii, tylko jestem w tym od 20 lat i obserwuję te spiskowe teorie. A to nie jest spiskowa teoria. Jak Mateusz się wycofał z KSW na moment, to został powołany ten Musaev. Wygrał bardzo lekko z Szulakowskim.

Shamil Musaev w debiucie w KSW w kwietniu ubiegłego roku rozbił Huberta Szymajdę. Grzegorza Szulakowskiego spacyfikował w ledwie 77 sekund w grudniu ubiegłego roku, szlifując swój bilans do nieskazitelnego 14-0.– Uważam, że on jest ściągnięty właśnie na Gamrota – powiedział trener Okniński. – Żeby Gamrot przegrał i żeby go zatrzymać. Nie jestem pewny, że na pewno to się stanie, ale uważam, że to będzie bardzo ciężka walka dla Gamrota i że Musaev może też wygrać. To taka walka 50/50.

Nie brak co prawda opinii, wedle których Dagestańczyk jest jeszcze niesprawdzony, bo ze świecą szukać w jego bilansie mocnych rywali, ale Mirosław Okniński podchodzi do nich z rezerwą.
– Nie sugerowałbym się tym – powiedział. – Dla mnie to jest bardzo mocny przeciwnik i tu na pewno nie będzie łatwej walki.

Cały wywiad poniżej:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Pie*doliłem trzy po trzy” – Marcin Wrzosek kaja się za swoje słowa, przeprasza Borysa Mańkowskiego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply