„Soldic zabrał mu duszę” – Wrzosek o Mańkowskim, Mańkowski kontruje

Borys Mańkowski odpowiedział na słowa Marcina Wrzoska, który stwierdził, że Roberto Soldic skradł mu duszę.

W piątek Marcin Wrzosek podczas programu Oktagon Live zainicjował medialną szermierkę z Borysem Mańkowskim. Solidnym jabem przypomniał poznaniakowi jego przygodę z You Tubem, sugerując, że na niej właśnie powinien się skupić, walkę w klatce zostawiając prawdziwym zawodnikom.

W sobotę okazało się jednak, że wyprowadzając atak, Polski Zombie zapomniał kompletnie o defensywie, wystawiając się Tasmańskiemu Diabłu jak na widelcu. Ten okazji nie zmarnował, soczystą kontrą przypominając bydgoszczaninowi, że ten sam próbował flirtować z You Tube i „wpycha mordę do serialu dla kur domowych”.

Na tym jednak Borys nie poprzestał. Szybko dotarły bowiem do niego także fragmenty innych wypowiedzi Marcina, w których ten obwieścił, iż poznaniak nie jest już tym samym zawodnikiem, jakim był lata temu.
– Na papierze i w oczach fanów to Borys mógłby być faworytem, ale tak naprawdę wiem, że Borys ma najlepsze lata za sobą – powiedział Polski Zombie, zapytany o potencjalną potyczkę z Borysem Mańkowskim. – Po walce z Roberto Soldiciem… Roberto Soldic, brzydko mówiąc, zabrał mu duszę.

– Po tej walce mógł sobie łatwo poradzić z Vaso Bakoceviciem, który ma bardzo duże braki w parterze i nawet po tej walce wrzucił zdjęcie: „Czas zacząć robić parter, bo jestem w tym dość słaby”. To daje wyraźne znaki, że to nie jest jego płaszczyzna. Borys bardzo łatwo przeniósł tę walkę do parteru, gdzie poddał Vaso, ale…I właśnie do zarzutów o kradzież duszy przez Roberto Soldicia – został przez Chorwata okrutnie rozbity w grudniu 2017 roku – Diabeł Tasmański odniósł się w krótkich nagraniach na Instagramie.

– Nie będę się z tego w żaden sposób tłumaczył, bronił – powiedział Mańkowski. – Nieważne to jest. Wiesz, co jest tylko ważne i pewne? Że nawet bez tej duszy nakopałbym tobie do dupy.
Na tym jednak nie koniec, bo były mistrz kategorii półśredniej KSW, który sposobi się do powrotu do wagi lekkiej, pokusił się też o typ na wynik potencjalnej walki z Marcinem Wrzoskiem.

– No, dobrze, Marcinie, jeszcze ostatnie. Dobra, z tobą też będę się bał wymienić jakichkolwiek ciosów w stójce i po prostu załatwię to tak szybciutko jak z Vaso, czyli jakieś poddanie – tylko wymyśl jakie.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„W klatce znaczy zero” – Khabib Nurmagomedov odpowiada na komentarz Conora McGregora

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply