„Skoro możemy opuścić Rosję, wykorzystując nasze znajomości…” – obóz Khabiba odpowiada na zarzuty Taktarova

Islam Makhachev odpowiedział na słowa Olega Taktarova, który stwierdził, że Khabib Nurmagomedov kłamie, twierdząc, że nie jest w stanie opuścić Rosji.

Gdy wczoraj Khabib Nurmagomedov obwieścił światu, że utknął w Dagestanie, podczas gdy gala UFC 249 ma się ostatecznie odbyć w Stanach Zjednoczonych, a dziennikarz Ariel Helwani doniósł, iż organizatorzy zaproponowali już Tony’emu Fergusonowi walkę w zastępstwie z Justinem Gaethje, na Dagestańskiego Orła spadła lawina zarzutów ze strony licznej grupy części fanów zawsze skorych do żeglugi po bezmiarze głupot.

„Lęka się!”, „Schował się przed Tonym!” – zawyrokowali. Bodaj najbardziej znanym piewcą takich teorii – choć wyrażonych w delikatnie zawoalowany sposób – okazał się legendarny Oleg Taktarov, niegdysiejszy zwycięzca turnieju wagi ciężkiej UFC.

Rosjanin stwierdził mianowicie, że Dagestański Orzeł najzwyczajniej w świecie kłamie, twierdząc, że nie jest w stanie wydostać się z Rosji z powodu zakazów podróży. Oleg Taktarov – medialnie ciągnący Nurmagomedovów za nogawki od dawna – stwierdził, że Dagestańczyk może wykorzystać swoje koneksje z rosyjskimi biznesmenami i prezydentem Władimirem Putinem, aby prywatnym odrzutowcem opuścić Rosję.
Mistrz póki co nie odniósł się do wypowiedzi Taktarova, ale… Uczynił to natomiast za pośrednictwem Instagrama jego wieloletni przyjaciel i najważniejszy sparingpartner Islam Makhachev, który w ramach gali UFC 249 miał skrzyżować rękawice z Alexandrem Hernandezem.

– Niektórzy ludzie mówią, że możemy opuścić Rosję, wykorzystując jakieś nasze znajomości – napisał Islam. – Jeśli więc ktoś z was posiada też jakieś znajomości w Ameryce, może pomożecie nam też tam wylądować.Srogie koneksje w Stanach Zjednoczonych posiada z całą pewnością sternik UFC Dana White, który zna się dobrze z prezydentem Donaldem Trumpem. Czy wysłucha apelu Islama Makhacheva, póki co nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że jest „kurwa, niezmordowany” w pracach nad tym, aby wbrew przeciwnościom losu doprowadzić do zestawionej po raz piąty walki Khabiba Nurmagomedova z Tonym Fergusonem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Nawet kijem bym go nie dotknęła” – Joanna Jędrzejczyk odpowiada na ostre komentarze Colby’ego Covingtona

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply