Senegalski Bombardier poza KSW! Zmierzy się z legendą kickboxingu!

Senegalski Bombardier stoczy najbliższy pojedynek poza organizacją KSW, mierząc się z francuską legendą kickboxingu.

Niedawno z organizacją KSW pożegnał się Aleksandar Ilić, a wczoraj gruchnęła wiadomość o rozstaniu z Abusem Magomedovem. Na tym jednak nie koniec, bo wszystko wskazuje na to, że rozeszły się – przynajmniej na jakiś czas – drogi polskiego giganta i Serigne Ousmane Dia.
Na to przynajmniej wskazują najnowsze doniesienia LaSueur.com. Francuski portal poinformował bowiem właśnie, że Senegalski Bombardier powróci do klatki 25 września w ramach gali The Legends of K-1, która odbędzie się w Pierre-Bénite.
Rywalem Senegalczyka będzie legendarny kickbokser, przymierzany zresztą kilka razy do występu w KSW – bez powodzenia – Jerome LeBanner. Pojedynek odbędzie się w formule MMA. Ogłosił go w mediach społecznościowych właściciel organizacji Kader Maroufon.

44-letni Serigne Ousmane Dia ma za sobą dwa występy w formule MMA, oba wygrane przez techniczne nokauty w pierwszej rundzie. W marcu tego roku miał skrzyżować rękawice z Mariuszem Pudzianowskim w ramach gali KSW 59, ale w ostatniej chwili wycofał się z zawodów z powodu ataku wyrostka robaczkowego.48-letni Geronimo ma na koncie osiem występów w formule MMA. Z pięciu z nich wychodził z tarczą. Po raz ostatni był widziany w akcji w styczniu 2020 roku, w ramach gali HEAT 46 w 50 sekund nokautując Chang Hee Kim.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. czungumangu

    30 lipca 2021 at 15:40

    Bombardier, Ilic, Abus, Coga, Jurisic, Barborik. Nie wiem czy wszyscy poza organizacją, ale na pewno każdy z nich najbliższą walkę zawalczy poza KSW. Słabo to wygląda, oj słabo.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply