Satoshi Ishii wzmacnia wagę ciężką KSW

Zaprawiony w bojach weteran Satoshi Ishii związał się kontraktem z organizacją KSW.

Wojujący w kategorii ciężkiej złoty medalista olimpijski w Judo z 2008 roku Satoshi Ishii (18-8-1) podpisał kontrakt z organizacją KSW, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

PRIDE NEVER DIE! Podpisałem umowę z Martinem Lewandowskim.
Japończyk rozpoczął zawodową karierę w 2009 roku, zwyciężając dwanaście z pierwszych piętnastu starć. Później złapał lekką zadyszkę, przeplatając zwycięstwa z porażkami, ale obecnie znajduje się na fali trzech zwycięstw. W swojej karierze mierzył się z jednymi z największych ciężkich w historii – Fedorem Emelianenko czy dwukrotnie Mirko Cro Copem Filipovicem. Skończył jednak te starcia na tarczy.

Pokonywał natomiast między innymi Tima Sylvię, Pedro Rizzo, Jerome LeBannera czy zasiadającego obecnie na tronie mistrzowskim wagi ciężkiej KSW Phile De Friesa, którego wypunktował w 2014 roku.

View this post on Instagram

Imate li pitanju..

A post shared by Satoshi Ishii | 石井 慧 (@satoshiishii0141) on

Ostatnio szlifujący na co dzień formę między innymi z Cro Copem czy Darko Stosicem 32-letni Japończyk był widziany w akcji w grudniu zeszłego roku, podczas gali Serbian Battle Championship 19 poddając weterana Tony’ego Lopeza.

Póki co nie wiadomo, kiedy Ishii zadebiutuje pod sztandarem KSW.

*****

Nieoficjalnie: sowita wypłata dla Daniela Cormiera za uratowanie UFC 230 ujawniona

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply