Polskie MMA

Touahri wystąpi na XCage 8

Salim Touahri dołącza do karty walk mocno obsadzonej gali XCage8.

Jeden z bardziej perspektywicznych polskich zawodników kategorii półśredniej, Salim Touahri (8-1), wystąpi na gali XCage 8, która odbędzie się 5 września w Toruniu.

25-latek trenujący na co dzień w Grapplingu Kraków w swojej karierze przegrał tylko raz, ostatnio notując passę trzech zwycięstw. Na poprzedniej gali XCage po wyrównanym boju pokonał większościową decyzją Tomasza Romanowskiego.

Nie jest jeszcze znany rywal Touahriego, ale z całą pewnością sam zawodnik – po licznych perturbacjach z niedoszłymi rywalami w przeszłości i konieczności toczenia walk z przeciwnikami niższego płazu – liczy na mocne nazwisko.

Touahri to nie jedyny znany zawodnik, który wystąpi na toruńskiej gali. Na XCage 8 dojdzie też do pojedynku o pas mistrzowski kategorii półciężkiej między Berserkerem ze Szczecina, Michałem Fijałką (13-5-1) a Ormianinem Hracho Darpinyanem (13-7-1). Rękawice skrzyżują również mocny grappler Paweł Radziewicz (5-1) i podopieczny duetu Szymon Bońkowski-Paweł Derlacz z Berkutu Arrachion Olsztyn, Sylwester Borys (6-2). Na gali wystąpi także jeden z najlepszych polskich piórkowych Krzysztof Klaczek (8-3), ale nie znamy jeszcze nazwiska jego rywala.

Aktualna rozpiska XCage 8 przedstawia się następująco:

Michał Fijałka vs Hracho Darpinyan
Paweł Radziewicz vs Sylwester Borys
Krzysztof Klaczek vs TBA
Tymoteusz Pledziewicz vs TBA
Dawid Januszewski vs TBA
Paweł Trybała vs TBA

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button