Polskie MMAUFC

Salim Touahri z nową walką, wystąpi na UFC Fight Night 130 w Liverpoolu

Salim Touahri poinformował o podpisaniu nowego kontraktu na walkę, a jego klubowa koleżanka z American Top Team Joanna Jędrzejczyk zdradziła, że wystąpi on na gali UFC w Liverpoolu.

Wygląda na to, że Salim Touahri powróci do akcji 27 maja podczas gali UFC Fight Night 130 w Liverpoolu. Na to bowiem wskazuje wypowiedź Joanny Jędrzejczyk, która zdradziła występ krakowianina w rozmowie z Jimem Edwardsem z MMANytt.com.
Zapytana bowiem, czy pojawi się na gali w Liverpoolu, sposobiąca się do rewanżu z Rose Namajunas na UFC 223 olsztynianka odparła:

Taki mam plan. Mój przyjaciel Salim tam walczy, a karta jak na razie wygląda imponująco. Chcę więc zdecydowanie tam być i na pewno pojawię się w Liverpoolu z pasem.

Głos w sprawie zabrał też główny zainteresowany, który potwierdził podpisanie kontraktu na nową walkę, nie zdradzając jednak gali ani rywala.

Dwa tygodnie temu mający za sobą przegrany przez jednogłośną decyzję debiut w oktagonie z Warlleyem Alvesem Grizzly rzucił wyzwanie Emilowi Weberowi Meekowi, ale na tę chwilę nie wiadomo, czy to Norweg będzie jego przeciwnikiem w Liverpoolu.

*****

Komplet kursów bukmacherskich na UFC 223 – Polki faworytkami

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button