KSWPolskie MMA

Salahdine Parnasse zdradza swój kolejny cel w KSW – mierzy wysoko

Mający za sobą dwa zwycięstwa w KSW Salahdine Parnasse chce w kolejnym pojedynku powalczyć o pas mistrzowski kategorii piórkowej.

Robiący furorę w kategorii piórkowej KSW piekielnie utalentowany Salahdine Parnasse mierzy w sam szczyt – chce skrzyżować pięści ze zwycięzcą starcia o złoto pomiędzy Marcinem Wrzoskiem i Kleberem Koike Erbstem, do którego dojdzie podczas zaplanowanej na 9 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie gali KSW 44.

?? Chcę walczyć ze zwycięzcą walki pomiędzy kleber koike a marcinem wrzozka ??????? I want to fight the winner of the fight between kleber koike and marcin wrzozek ?? je veux combattre le gagant du combat entre klebert koike et marcin wrzozek
Ledwie 20-letni Francuz jeszcze nie przegrał w swojej zawodowej karierze, mogąc pochwalić się jedenastoma wiktoriami i jednym remisem.

Przygodę z polskim gigantem rozpoczął w grudniu zeszłego roku, podczas gali KSW 41 większościowo wypunktowując Łukasza Rajewskiego. Do akcji powrócił cztery miesiące później, podczas gali KSW 43 w rewelacyjnym stylu rozbijając byłego mistrza Artura Sowińskiego i tym samym cementując swoją pozycję jednego z głównych kandydatów do walki o pas kategorii piórkowej.

*****

Bezzębny Goryl, oktagonowy błazen i inni – pięć wniosków po UFC Liverpool

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button