Salahdine Parnasse vs. Filip Pejić co-main eventem KSW 61

Salahdine Parnasse i Fili Pejić powalczą w co-main evencie czerwcowej gali KSW 61, którą zwieńczy starcie Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem Jurkowskim.

Organizatorzy ogłosili kolejne zestawienie, które odbędzie się podczas zaplanowanej na 5 czerwca w Gdańsku gali KSW 61. Były mistrz kategorii piórkowej Salahdine Parnasse (14-1-1) skrzyżuje rękawice z Filipem Pejiciem (15-4-2) w co-main evencie wydarzenia.

Tym samym potwierdziły się wtorkowe doniesienia portalu Traingle.tv.
Francuz rozpoczął przygodę z KSW w 2017 roku, zwyciężając pięć pierwszych pojedynków. Sięgnął po tymczasowy pas mistrzowski, ubijając Romana Szymańskiego, a następnie obronił go, pokonując jednogłośnie Ivana Buchingera. Z tronu w styczniu tego roku niespodziewanie strącił go Daniel Torres, zwyciężając przez nokaut w niespełna dwie minuty.

Salahdine Parnasse domagał się natychmiastowego rewanżu, ale jak widać, będzie musiał uzbroić się w cierpliwość.
Filip Pejić zasilił szeregi polskiego giganta w 2019 roku, w debiucie nokautując Filipa Wolańskiego. Później jednak doznał dwóch porażek – na punkty z Danielem Torresem i przez techniczny nokaut z Romanem Szymańskim. Na zwycięskie tory powrócił w listopadzie ubiegłego roku, potrzebując ledwie 12 sekund na brutalny nokaut na Sebastianie Rajewskim.

Rozpiska KSW 61

Walka wieczoru

120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (14-7) vs. Łukasz Jurkowski (17-11)

Pozostałe

77,1 kg: Tomasz Romanowski (13-7) vs. Patrik Kincl (23-9)
93 kg: Przemysław Mysiala (24-10-1) vs. Ivan Erslan (9-1)
65,8 kg: Salahdine Parnasse (14-1-1) vs. Filip Pejić (15-4-2)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply