UFC

Rychły koniec dwukrólewia! Francis Ngannou vs. Ciryl Gane na UFC 270!

Pojedynek pomiędzy dwoma mistrzami, a kiedyś także sparingpartnerami, Francisem Ngannou i Cirylem Gane, odbędzie się podczas styczniowej gali UFC 270.
Unifikacyjny pojedynek na szczycie kategorii ciężkiej pomiędzy jej mistrzem Francisem Ngannou i tymczasowym czempionem Cirylem Gane uświetni zaplanowaną na 22 stycznia galę UFC 270, która odbędzie się w nieujawnionej jeszcze lokalizacji.
O zestawieniu pojedynku poinformował nieoficjalnie portal LaSueur.com.

Czy oznacza to, że awizowany wcześniej rewanż na szczycie 185 funtów pomiędzy Israelem Adesanyą i Robertem Whittakerem posłuży za co-main event? Nie wiadomo.

Francis Ngannou sięgnął po złoto podczas marcowej gali UFC 260, nokautując Stipego Miocicia, któremu zrewanżował się tym samym za porażkę z 2018 roku. Drogę do tego starcia zapewnił sobie ekspresowymi zwycięstwami przez nokauty z Curtisem Blaydesem, Cainem Velasquezem, Juniorem dos Santosem i Jairzinho Rozenstruikiem.

Wojujący w formule MMA od ledwie trzech lat Ciryl Gane wygrał wszystkie walki w karierze. W UFC może pochwalić się serią siedmiu zwycięstw, w tym czterech przed czasem. W pokonanym polu zostawiał między innymi Alexandra Volkova, Jairzinho Rozenstruika czy Juniora dos Santosa. Tymczasowy tytuł mistrzowski zdobył podczas sierpniowej gali UFC 265, rozbijając i nokautując Derricka Lewisa.Pomimo iż w rewanżu z Miociciem zobaczyliśmy w akcji bardziej wyrachowaną wersję Ngannou, wydaje się, że Kameruńczyk będzie miał tutaj około dwie rundy na skończenie Gane. Francuz to bowiem zawodnik kapitalnie dysponowany kondycyjnie, który nie powinien mieć żadnych problemów z wydolnością. Nie ulega natomiast wątpliwości, że Bon Gamin w każdej niemal wymianie będzie tutaj igrał z ogniem. Mając jednak na uwadze, w jaki sposób pokonywał ostatnich rywali, wydaje się, że jego szybkość, wszechstronność i mobilność stanowić mogą przeszkodę nie do sforsowania dla Predatora.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Francis Ngannou – 2.15
Ciryl Gane – 1.65

Wstępny typ:

Ciryl Gane
Rozpiska UFC 270

Walka wieczoru

265 lb: Francis Ngannou (16-3) vs. Ciryl Gane (10-0) – o pas mistrzowski

Co-main event

185 lb: Israel Adesanya (21-1) vs. Robert Whittaker (23-5) – o pas mistrzowski

Pozostałe

185 lb: Jared Cannonier (14-5) vs. Derek Brunson (23-7)
265 lb: Alexey Oleinik (59-16-1) vs. Greg Hardy (7-4)
185 lb: Jacob Malkoun (5-1) vs. AJ Dobson (6-0)
185 lb: Rodolfo Vieira (8-1) vs. Wellington Turman (17-5)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button