Rose Namajunas vs. Jessica Andrade na UFC 237

Rose Namajunas skrzyżuje pięści z Jessicą Andrade podczas majowej gali UFC 237, która odbędzie się w Brazylii.

Rose Namajunas (8-3) powraca do akcji – amerykańska mistrzyni wagi słomkowej stanie do drugiej obrony tytułu podczas zaplanowanej na 11 maja, najprawdopodobniej w Brazylii, gali UFC 237, mierząc się z Jessicą Andrade (19-6). O zestawieniu doniósł portal ESPN.com
Amerykanka powraca po dwóch zwycięskich walkach z Joanną Jędrzejczyk, której w listopadzie 2017 roku odebrała pas, następnie broniąc go przed zakusami Polki w kwietniu zeszłego roku podczas gali UFC 223.

Brazylijka wygrała sześć z ostatnich siedmiu walk, jedynej porażki doznając w starciu o złoto z Joanną Jędrzejczyk. Obecnie znajduje się na fali trzech zwycięstw – zdominowawszy i wypunktowawszy Claudię Gadelhę i Tecię Torres, podczas wrześniowej gali UFC 228 znokautowała Karolinę Kowalkiewicz.

Powracająca do akcji po ponad rocznej przerwie Namajunas ma swoje argumenty w stójce, gdzie powinna też przeważać pod względem szybkościowym, ale rzeźnicki styl Andrade, jej ciągła presja, ciężkie ręce, tytanowa szczęka, tężyzna fizyczna i solidna kondycja mogą sprawić jej furę problemów.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Rose Namajunas – 2.00
Jessica Andrade – 1.70

Wstępny typ:

Jessica Andrade

Rozpiska UFC 237

115 lbs: Rose Namajunas (8-3) vs. Jessica Andrade (19-6) – o pas mistrzowski

*****

„Jest jednym z najtwardszych gości, choć…” – Luke Rockhold łypie w kierunku Jana Błachowicza

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply