UFC

„Robimy to, czy dalej zamierzacie pogrywać” – reprezentant Alpha Male zdradza plany walki z Kronem Gracie na UFC 233

Wszystko wskazuje na to, że trwają prace nad doprowadzeniem do walki Krona Gracie z Andre Filim podczas styczniowej gali UFC 233.

Niespełna dwa tygodnie temu gruchnęły doniesienia, że wyborny specjalista od brazylijskiego jiu-jitsu Kron Gracie (4-0) – syn Ricksona – jest bliski podpisania kontraktu z UFC, a do oktagonu miałby po raz pierwszy wejść już przy okazji zaplanowanej na 26 stycznia w Anaheim gali UFC 233.

Brakowało jednak informacji na temat rywala, który powitałby go pod sztandarem amerykańskiego giganta – aż do dzisiaj. Andre Fili opublikował bowiem w mediach społecznościowych wymowny wpis, w którym oznaczył też Krona Gracie właśnie.

Robimy to 26 stycznia, czy zamierzacie dalej sobie pogrywać?
Wypowiedź reprezentanta Team Alpha Male może wskazywać na to, że ze swojej strony dopełnił on już wszelkich kontraktowych formalności i czeka tylko na podpis ze strony Gracie.

Touchy był ostatnio widziany w akcji podczas sierpniowej gali UFC Fight Night 135, przegrywając niejednogłośną decyzją z Michaelem Johnsonem. W ten sposób jego seria dwóch wiktorii – najlepsza w karierze w UFC, bo wcześniej regularnie przeplatał zwycięstwa z porażkami – dobiegła końca.

*****

Analizy KSW 46 – Khalidov vs. Narkun II, czyli tropem McGregora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button