UFC

Robert Bryczek nie wystąpi na UFC w Las Vegas: „Nowy artysta nokautu też się wycofał”

Robert Bryczek nie wystąpi na gali UFC Fight Night w Las Vegas, o czym poinformował jego niedoszły ostatecznie rywal Jacob Malkoun.
Wygląda na to, że Robert Bryczek jednak nie zadebiutuje w oktagonie UFC przy okazji zaplanowanej na 23 września w Las Vegas gali UFC Fight Night, w ramach której miał skrzyżować rękawice z Jacobem Malkounem.

Dwa tygodnie temu gruchnęły nieoficjalne wieści o przejściu polskiego zawodnika pod sztandar amerykańskiego giganta. Potwierdził je też szef czesko-słowackiej organizacji OKTAGON MMA Ondrej Novotny, który zdradził, że kontrakt Roberta Bryczka gwarantował mu możliwość transferu do UFC.

Jednak ani polski zawodnik, ani jego menadżer nigdy oficjalnie nie potwierdzili migracji do UFC, ani też konfrontacji z Jacobem Malkounem.
Jak donosi portal MMAShorties.cz, w ostatniej odsłonie podcastu MMA Letem Svetem Novotny zasugerował, że sprawy mocno się skomplikowały w temacie debiutu Bryczka pod flagą UFC. Nie wchodził jednak w szczegóły.

W niedzielę głos zabrał w końcu Jacob Malkoun. Australijczyk poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że walka z Robertem Bryczkiem – najwyraźniej rzeczywiście przygotowywana – nie dojdzie do skutku.

– Nowy artysta nokautu też się wycofał – napisał Malkoun. – Wygląda na to, że mamy nowego rywala na tę samą datę. Tak czy siak, będę gotowy.

Nie wiadomo, dlaczego Robert Bryczek ostatecznie najprawdopodobniej w Las Vegas nie wystąpi. Czy to kwestia problemów z uzyskaniem wizy do Stanów Zjednoczonych? Może przyplątała się jakaś kontuzja? A może jest jeszcze inny powód?Nie wiadomo też, czy absencja Polaka oznacza przesunięcie jego debiutu na inny termin, czy może jednak z kontraktu z UFC nici. Rozpędzony serią pięciu pierwszorundowych nokautów Robert Bryczek miał zagwarantowaną walkę o pas mistrzowski wagi średniej OKTAGON MMA.

Jacob Malkoun ma na koncie pięć występów pod sztandarem UFC. Jego bilans tamże wynosi 3-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button