Reakcja Caina Velasqueza i innych na nokaut Daniela Cormiera na Stipe Miocicu – video


Obóz Daniela Cormiera nie posiadał się z radości, oglądając triumf swojego kolegi – choć Cain Velasquez swoim zwyczajem emocje tonował.

Nowy mistrz kategorii ciężkiej – a zarazem czempion w 205 funtach – Daniel Cormier opublikował nagranie, na którym widać reakcję jego kolegów z American Kickboxing AcademyCaina Velasqueza, trenera boksu Rudy’ego Cruza Jr. oraz fotografa Briana Vegi – na nokaut, jaki zafundował w walce wieczoru gali UFC 226 w Las Vegas dotychczasowemu mistrzowi Stipemu Miocicowi.

Sobotni wieczór był świetny nie tylko dla mnie – jesteśmy w American Kickboxing Academy rodziną. Oto Cain Velasquez, Rudy Cruz Jr. i Brian Vega oglądający walkę z szatni. Uwielbiam swój team! Najlepszy klub na świecie American Kickboxing Academy!
Daniel Cormier celuje teraz w starcie z Brockiem Lesnarem, którego zawieszenie za doping dobiega końca na początku stycznia 2019 roku. Wcześniej, w okolicach listopada, chciałby stoczyć jeszcze jedną walkę. Bierze pod uwagę cztery nazwiskaJona Jonesa, Stipego Miocica, Alexandra Gustafssona i Mauricio Ruę.

*****

Sierpem #67 – jak Daniel Cormier zdetronizował Stipego Miocica


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *