Przygaszony Cody Garbrandt z natychmiastową reakcją po porażce z Robem Fontem

Cody Garbrandt opublikował nagranie, w którym podsumował przegrany w słabym stylu pojedynek z Robem Fontem.

Nie tak sobotni wieczór w Las Vegas wyobrażał sobie Cody Garbrandt. W walce wieczoru gali UFC Fight Night No Love skrzyżował rękawice z Robem Fontem – i konfrontacji tej miło wspominał nie będzie.

Świetnie dysponowany Font przez 25 minut rozbijał go ciosami prostymi, będąc aktywniejszym, agresywniejszym i zdecydowanie sprawniejszym w rzemiośle pięściarskim. Garbrandt walczył bojaźliwie, oddawał pole, szukał rozstrzygnięcia jednym ciosem, schodził do desperackich chwilami obaleń. Przegrał jednogłośną decyzją sędziów.
Po gali No Love nie pojawił się na konferencji prasowej, ale nie znaczy to, że nie zabrał głosu w mediach społecznościowych. Owszem, zabrał – opublikował mianowicie króciutki wpis, w którym pogratulował zwycięstwa Robowi Fontowi i jego ekipie, oraz dłuższe nagranie na Instagram Live z komentarzem do walki.
– Co słychać? – powiedział Cody. – Przede wszystkim dziękuje za wszystkie miłe wiadomości i wsparcie. Rob był dzisiaj lepszy. Czułem tam, że walczyłem sam ze sobą, rywalizowałem ze sobą. Niczego im nie ujmuję. Gratulacje dla niego i jego sztabu.

– Po pierwsze i najważniejsze dziękuję Bogu, że byliśmy tam bezpieczni. Wyciągnę z tego wiele pozytywów, otrząsnę się i powrócę z trenerami i kolegami klubowymi… Nadal chcę być najlepszy na świecie. Mistrzem.

– Czasami po drodze napotykasz problemy, które stają naprzeciwko twoich marzeń i motywują cię do jeszcze cięższej pracy. Pozwalają ci zrozumieć, co trzeba zrobić. Czynią wszystko jeszcze wspanialszym, gdy już wdrapiesz się na szczyt.

– Dziękuję wam – powiedział na koniec, z trudem powstrzymując łzy. – To nie był mój wieczór, ale… Podobało mi się. Poprawię błędy… Jestem po prostu wdzięczny, więc chciałem to nagrać, żeby przekazać wam, jak bardzo doceniam wasze wsparcie i miłość. Bardzo to doceniam.Marzenia o mistrzowskich pasach – bo wierzył, że pokonując Roba Fonta, utoruje też sobie drogę do niedoszłej w zeszłym roku walki o złoto 125 funtów – Cody Garbrandt musi teraz odłożyć na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Nagranie poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply