Przewodnik po sobotnich galach MMA – UFC FN, FEN 36, Bellator 268, AMC FN 105

W sobotę na brak rozrywki fani MMA narzekać nie będą mogli – swoje gale organizują dzisiaj UFC, Bellator, FEN oraz ACA.

UFC Fight Night: Ladd vs. Dumont

Rozpiska dzisiejszej gali UFC Fight Night, która odbędzie się w Las Vegas, zdecydowanie do powalających nie należy, ale w jakimś stopniu rekompensują ją przystępne godziny transmisji.

Wydarzenie, które zwieńczy starcie Aspen Ladd z Normą Dumont, rozpocznie się bowiem już o godzinie 22:30 na UFC Fight Pass oraz na eFortuna.pl. Transmisja z karty głównej od 1:00 na Polsat Sport, na UFC Fight Pass oraz na eFortuna.pl
FEN 36: Rębecki vs.Maia

Nieco wcześniej nad Wisłą odbędzie się gala FEN 36, którą uświetni starcie o pas mistrzowski wagi lekkiej pomiędzy rozpędzonym serią aż dziesięciu zwycięstw Mateuszem Rębeckim i biorącym je w zastępstwie Felipe Maią.

W Szczecinie, bo tam odbędzie się gala, do pierwszej obrony złota kategorii półciężkiej stanie Marcin Wójcik. Jego rywalem będzie debiutujący w organizacji Eder da Souza.
W rozpisce znalazły się też starcia Michała Piwowarskiego z Bartoszem Szewczykiem czy Krystiana Bielskiego z Piotrem Walawskim.

Gala FEN 36 rozpocznie się o godzinie 18:30 na kanale Polsat Sport Fight. Od 20:00 będzie pokazywana także na Super Polsat. Od 19:00 wydarzenie można też oglądać na Polsat Box Go.

Bellator 268: Nemkov vs. Anglickas

Gruszek w popiele nie zasypia też Bellator. Dziś w Phoenix w stanie Arizona odbędzie się gala Bellator 268, którą zwieńczą półfinały Grand Prix wagi półciężkiej.

W walce wieczoru mistrz Vadim Nemkov położy na szali pas, mierząc się z Juliusem Anglickasem, a w co-main evencie naprzeciwko siebie staną dwaj amerykańscy zapaśnicy – Ryan Bader i Corey Anderson.

W Phoenix dojdzie też do ważnego starcia w kategorii lekkiej pomiędzy Bensonem Hendersonem i Brentem Primusem.Transmisja z gali rozpocznie się w nocy o godzinie 1:00 na kanale BellatorMMA na You Tube. Karta główna od 4:00 na TVP Sport, w aplikacji TVP Sport oraz na stronie Sport.TVP.pl.

AMC Fight Nights 105: Mineev vs. Ismailov 2

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Z kolei w Soczi odbędzie się gala AMC Fight Nights 105, którą uświetni długo wyczekiwany rewanż pomiędzy Magomedem Ismailovem i Vladimirem Mineevem. Ten pierwszy może pochwalić się serią siedmiu zwycięstw, ten drugi – jedenastu.

Trzy lata temu obaj spotkali się po raz pierwszy. Walka zakończyła się wówczas remisem.
Transmisja z gali rozpocznie się o godzinie 18:30 na You Tube kanału Match TV.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply