Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #8 – UFC FN: Edwards vs. Muhammad

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC Fight Night: Edwards vs. Muhammad.

W 8. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na galę UFC FN: Edwards vs. Muhammad w Las Vegas.

Leon Edwards vs. Belal Muhammad 1.33 – 3.32

Faworyzuję tutaj Leona Edwardsa – wyjaśniłem, dlaczego w Typowaniu – ale kursy bukmacherskie tak wyraźnie go faworyzujące uważam za nieco przesadzone.
Na długą przerwę Jamajczyka – ponad półtoraroczną – oraz szybki powrót Amerykanina – ledwie miesiąc po ostatniej walce – można patrzeć na dwa sposoby. Jest mi odrobinę bliżej do opinii, iż tak szybki powrót Muhammada może okazać się dla niego gorszy aniżeli długa przerwa Jamajczyka, ale… Nie zdziwię się jednak, jeśli Edwards będzie miał problemy na początku, może nawet niemałe. Niemal pewnikiem wydaje się bowiem, że Belal ruszy na niego ostro od pierwszych sekund, nie dając mu miejsca i czasu na złapanie rytmu, wyczucie dystansu.

W tym kontekście kurs bukmacherski 3.32 na Belala Muhammada nie wygląda najgorzej, chociaż – nie oszukujmy się – jeśli ktoś nie jest jego wielkim fanem albo też nie uważa Jamajczyka za wyjątkowo przereklamowanego, to szału tutaj nie ma.
Obaj zawodnicy wygrywają przede wszystkim decyzjami sędziowskimi i nie są łatwi do skończenia, ale jeśli rzeczywiście Muhammad ruszy ostro od pierwszych sekund – a jak wspominałem, takiego scenariusza się spodziewam – być może jednak ta walka nie rozegra się na pełnym dystansie? Tj. albo znajdzie on sposób na skończenie Edwardsa, albo sam po 2-3 rundach będzie oddychał rękawami, co ułatwi skończenie Jamajczykowi? Kurs na mniej niż 4,5 rundy wynosi 2.55.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Leona Edwardsa – 1.33
Zwycięstwo Belala Muhammada – 3.32
Walka potrwa mniej niż 4,5 rundy – 2.55

Misha Cirkunov vs. Ryan Spann 1.65 – 2.24

Widzę ten pojedynek niemal jako 50/50, co oznacza, że kurs 2.24 na wiktorię Ryana Spanna uważam za odrobinę ciekawszy, choć minimalnie faworyzuję tutaj Mishę Cirkunova.

Być może warto pochylić się nad kursem 2.00 na to, że walka zakończy się przez (T)KO? Z jednej bowiem strony obaj zawodnicy są bowiem trudni do poddania, a z drugiej Cirkunov gigantem pod kątem powracania z dalekiej podróży – poza tarciem z Jimmim Crutem – zdecydowanie nie jest. Jedno niepowodzenie i może się posypać. Natomiast Spann bywa w swoich poczynaniach tak chaotyczny, że i on może skończyć ubity – choćby i jakimiś łokciami przy próbie obalenia, w czym ma już niemałe doświadczenie.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Mishy Cirkunova – 1.65
Zwycięstwo Ryana Spanna – 2.24
Walka skńczy się przez (T)KO – 2.00
Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Gavina Tuckera – 2.34
Zwycięstwo Matheusa Nicolau – 2.15
Zwycięstwo Jonathana Martineza – 1.31

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Przypominamy, że Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Bonus do 2230 PLN, na który składają się:

  • zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • bonus do depozytu do 2000 PLN
  • freebet 20 PLN

Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Adesanya ograny – czyli jak profesor Błachowicz zaszokował świat?

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button