Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Przegląd bukmacherski #56 – UFC FN: Font vs. Vera

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: Font vs. Vera, która odbędzie się w Las Vegas.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 56. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN w Las Vegas.

Rob Font vs. Marlon Vera 1.76 – 2.06

Nie będę ukrywał, że nieco zaskakują mnie tutaj kursy bukmacherskie faworyzujące Roba Fonta. Może i dla Marlona Very jest to pierwsza w karierze w UFC walka wieczoru, ale to zawodnik znacznie wszechstronniejszy stójkowo, który posiada trzy piekielnie ważne na okoliczność tego starcia atuty – srogą kondycję, tytanową szczękę i niezłomny charakter. W żadnym z tych trzech elementów nie wyróżnia się natomiast Rob Font.

Jeśli dodamy do tego, że Amerykanin przestrzelił wagę – może to wynik problemów zdrowotnych? – to trudno przejść obojętnie obok kursu 2.06 na zwycięstwo Ekwadorczyka.
Ryzykanci mogą też zadumać się nad 5.00 na wiktorię Very przez (T)KO lub dyskwalifikację. Mam bowiem poważne wątpliwości, czy Font – jeśli nie zagrają jego zapasy, a spodziewam się, że nie zagrają – będzie w stanie przetrwać falowe ataki Very, jego presję, odbierające tlen i ochotę do dalszej walki uderzenia na korpus.

Zwycięstwo Roba Fonta – 1.76
Zwycięstwo Marlona Very – 2.06
Zwycięstwo Marlona Very przez (T)KO lub dyskwalifikację – 5.00

Krzysztof Jotko vs. Gerald Meerschaert 1.57 – 2.41

Tutaj mam delikatną bukmacherską zagwozdkę, przyznam szczerze… Faworyzuję w tej potyczce Polaka – i to wcale nie minimalnie, bo ma szybkość, mobilność, defensywę zapaśniczą i kondycję – ale rzecz w tym, że kursy mniej więcej odpowiadają moim wyobrażeniom o tej walce – a zatem nie są szczególnie atrakcyjne.

Gdyby do chłodnych kalkulacji wpleść wątek emocjonalny – tj. patriotyczny – wtedy, owszem, nad kursem 1.57 na wygraną Krzysztofa Jotki można się pochylić. Czy sam jednak bym się pochylił?

Przyznam, że odrobinę ciekawsze są dla mnie dwa inne kursy. Po pierwsze, 1.51 na to, że walka nie zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację. Żaden z zawodników z kowadeł w pięściach nie słynie. Krzysztofa trudno trafić czystym uderzeniem. Amerykanina łatwiej, ale jeśli padnie i nie zostanie znokautowany, to w parterze ogarnie – tj. nie da się dobić. Trzeba by ustrzelić go jak Chimaev, a jak wspomniałem, Jotko nokautującą mocą się nie wyróżnia.

Po drugie zaś – zadumać można się też nad kursem 2.75 na wygraną Polaka na punkty lub techniczną decyzją. Uzasadnienia szczególnego tutaj nie trzeba, bo jeśli Jotko wygrywa, to niemal zawsze właśnie na kartach sędziowskich.

Zwycięstwo Krzysztofa Jotki – 1.57
Zwycięstwo Gerald Meerschaerta – 2.41
Zwycięstwo Krzysztofa Jotki na punkty lub decyzją techniczną – 2.75
Walka nie zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.51

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Andre Filiego – 1.40

Zwycięstwo Granta Dawsona – 1.52

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button