Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #38 – UFC FN: Holloway vs. Rodriguez

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: Holloway vs. Rodriguez, która odbędzie się dzisiaj w Las Vegas.

W 38. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: Holloway vs. Rodriguez.

Max Holloway vs. Yair Rodriguez 1.15 – 4.73

Widzę tutaj Maxa Hollowaya w roli wyraźnego faworyta, ale z pewnością nie na tyle wyraźnego, aby pochylić się nad kursem 1.15 na jego wiktorię. Już prędzej zadumałbym się nad 4.73 na wiktorię Yaira Rodrigueza. Kto wie, może wyczaruje jakieś nieprawdopodobne kopnięcie w pierwszej lub drugiej rundzie i wprawi w osłupienie cały świat MMA?

Gdybym miał wskazać najciekawszy kurs na tę walkę, prawdopodobnie byłoby to 1.55 na liczbę rund większą niż 3,5. Spodziewam się bowiem, że walka ta wejdzie w mistrzowskie rundy. Czy Meksykanin je przetrwa, czy ich nie przetrwa – z uwagi na aktywność i żelazną kondycję Hawajczyka – to już inna historia.

Można też zastanowić się nad konkretnymi sposobami zwycięstwa Błogosławionego. Przez (T)KO lub dyskwalifikację jest ono wyceniane na 2.11, a na punkty na 2.15. Jest mi odrobinę bliżej do tej drugiej opcji.

Z kolei fani talenty Pantery mogą rozważyć kurs 9.00 na zwycięstwo Meksykanina przez (T)KO lub dyskwalifikację – jeśli bowiem ma to starcie wygrać, to wydaje się, że wyłącznie przez nokaut.

Zwycięstwo Maxa Hollowaya – 1.15
Zwycięstwo Yaira Rodrigueza – 4.73
Liczba rund: więcej niż 3,5 – 1.55


Max Holloway wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.11
Max Holloway wygra na punkty – 2.15

Yair Rodriguez wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 9.00

Marc Diakiese vs. Rafael Alves 1.46 – 2.52

Co prawda minimalnie skłaniam się tutaj na Marca Diakiese, ale za znacznie atrakcyjniejszy kurs uważam ten na zwycięstwo Rafaela Alvesa, czyli 2.52. Dlaczego? Z uwagi na liczne znaki zapytania wokół kongijskiego Brytyjczyka.

Otóż, Diakiese nie był widziany w akcji od szesnastu miesięcy. To ważne, bo może oznaczać to pewnego rodzaju oktagonową rdzę w pierwszych minutach walki – a właśnie wtedy Diakiese bywa najgroźniejszy!

Brazylijczyk będzie tutaj ustępował Diakiese pod kątem warunków fizycznych – wszak walczył kiedyś w wadze piórkowej – ale jego największych szans na zwycięstwo upatruję za sprawą takich jego atutów jak charakter, serce do walki, odporność oraz kondycja. Innymi słowy, nie spadnie mi szczęka na podłogę, jeśli Alves przetrwa trudne chwile na początku, później przejmując stery walki w swoje ręce.

Zwycięstwo Marca Diakiese – 1.46
Zwycięstwo Rafaela Alvesa – 2.52

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Joela Alvareza – 2.73
Zwycięstwo Bena Rothwella przez poddanie – 4.00

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button