Bukmacher MMAKSWPolskie MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #35 – KSW 64: Pudzian vs. Bombardier, UFC FN: Costa vs. Vettori

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC 266: Volkanovski vs. Ortega, która odbędzie się w Las Vegas.
W 33. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejsze gale KSW 64: Pudzian vs. Bombardier oraz UFC FN: Costa vs. Vettori.

Robert Ruchała vs. Patryk Kaczmarczyk 1.90 – 1.90

Widzę tutaj w roli faworyta – i to nie jakiegoś minimalnego – Patryka Kaczmarczyka, wobec czego kurs 1.90 na jego zwycięstwo uważam za godny rozważenia. Szczegółowo walce tej przyjrzałem się w Typowaniu, do którego zainteresowanych zapraszam.
Spodziewam się, że wiktorię radomianinowi zapewnią dwa elementy – przewaga w stójce oraz przewaga w obszarze zapaśniczym, która pozwoli mu decydować o tym, gdzie będzie toczyć się pojedynek. Zadumałbym się też nad kursem 2.50 na zwycięstwo Patryka Kaczmarczyka na punkty, bo taki wynik uważam za najbardziej prawdopodobny – szczególnie, że po ostatniej wojnie, jaką stoczył z Michałem Sobiechem, teraz zapewne podejdzie do walki w bardziej wyrachowany sposób.

Gdybym miał stawiać na Roberta, zadumałbym się nad 4.00 na jego wiktorię przez poddanie.

Zwycięstwo Roberta Ruchały – 1.90
Zwycięstwo Patryka Kaczmarczyka – 1.90
Patryk Kaczmarczyk wygra decyzją – 2.50

Mariusz Pudzianowski vs. Serigne Ousmane Dia 1.32 – 3.35

W starciu tym istnieje oczywiście masa niewiadomych związanych z formą Senegalskiego Bombardiera, ale… Kurs 1.40 na skończenie zawodów w pierwszej rundzie nie wygląda źle. Nikt o zdrowych zmysłach raczej nie przewiduje tutaj, aby 150-kilowy kolos miał siły na więcej niż pięć minut.

Ryzykanci mogą się zadumać nad kursem 3.50 na to, że walka zakończy się w ciągu pierwszych 60 sekund, choć… Ze strony Pudzianowskiego huraganowych ataków od pierwszej sekundy się nie spodziewam, więc wszystko zależeć będzie od Senegalczyka.

Zresztą kurs 1.32 na zwycięstwo Pudziana również najgorzej nie wygląda. W stójce powinien zdecydowanie rozdawać karty. Musi tylko wystrzegać się wylądowania na plecach, bo z góry Serigne może być – choć wcale nie musi, bo Bóg jeden raczy wiedzieć, jak wygląda jego kontrola – niebezpieczny.

Zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego – 1.32
Zwycięstwo Serigne Ousmane Dia – 3.35
Koniec walki w 1. rundzie – 1.40
Koniec walki w pierwsze 60 sekund – 3.50

Paulo Costa vs. Marvin Vettori 2.51 – 1.53

Nie jest to najłatwiejsza walka do obstawiania, bo forma Paulo Costy – powracającego po ponad rocznej przerwie i upokarzającym nokaucie, który jak najbardziej mógł odbić się na jego mentalności – stoi pod znakiem zapytania. Zwłaszcza że Brazylijczyk nie był też w stanie zmieścić się w limicie kategorii średniej.

Daję mu co prawda nieco więcej szans na zwycięstwo aniżeli 2.51, ale jednocześnie uważam, że będzie to dla niego walka z cyklu – KO w pierwszych rundach albo dramat. Dlatego jeszcze ciekawiej wygląda kurs 3.05 na zwycięstwo Borrachinhy przez (T)KO lub dyskwalifikację.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Z drugiej zaś strony wygrana Vettoriego na punkty jest warta 3.00, co również źle nie wygląda. Nie wykluczam jednak tutaj skończenia w mistrzowskich rundach, wobec czego z jeszcze większym zainteresowaniem zerkam na kurs 2.10, że walka zakończy się przez (T)KO.

Zwycięstwo Paulo Costy – 2.51
Zwycięstwo Marvina Vettoriego – 1.53
Marvin Vettori wygra decyzją – 3.00
Paulo Costa wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 3.05
Walka zakończy się przez (T)KO – 2.10

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Michała Pietrzaka – 3.10 (uzasadnienie w Typowaniu)
Zwycięstwo Bruno Santosa – 2.51 (uzasadnienie w Typowaniu)
Zwycięstwo Nicka Negumereanu – 1.45

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button