BellatorBukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #26 – UFC FN: Hall vs. Strickland i Bellator 263: Pitbull vs. McKee

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gal UFC Fight Night: Hall vs. Strickland i Bellator 263: Pitbull vs. McKee.

W 26. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na gale UFC FN: Hall vs. Strickland oraz Bellator 263: Pitbull vs. McKee.

Patricio Freire vs. AJ McKee 1.80 – 1.90

Jeszcze do niedawna Patricio Freire był tutaj minimalnym underdogiem, ale kursy ostatnio się zmieniły i obecnie jest minimalnym faworytem. I tak uważam jednak kurs 1.80 na jego zwycięstwo za godny uwagi.

Dlaczego? Otóż, szczegółowo rozpisałem się w temacie w analizie poświęconej tej walce. W telegraficznym skrócie – Pitbull to znacznie lepiej poukładany stójkowicz z solidnymi zapasami i mocnym parterem. Jeszcze nigdy w karierze nie przegrał przez poddanie – a parter to najmocniejsza płaszczyzna w grze McKee.

Ponadto Brazylijczyk jest znacznie bardziej doświadczony i powinien też posiadać przewagę kondycyjną. Amerykanin to oczywiście spory talent, ale nadal w swoich poczynaniach często nieokrzesany. Chwilami nie potrafi okiełznać morderczych żądzy, co w starciu z kontruderzaczem klasy Freire może go drogo kosztować.

Ciekawie wygląda też kurs 3.75 na zwycięstwo mistrza przez (T)KO lub dyskwalifikację. Spodziewam się bowiem, że z czasem McKee zacznie coraz bardziej opadać z sił. Zadumałbym się też nad 1.65 na mniej niż 4,5 rozpoczętych rund – jeśli McKee ma to wygrać, to w dwóch pierwszych rundach. A jeśli w dwóch pierwszych nie wygra, dwóch kolejnych nie wytrzyma.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Patricio Freire – 1.80
Zwycięstwo AJ-a McKee – 1.90


Zwycięstwo Patricio Freire przez (T)KO lub dyskwalifikację – 3.75
Liczba rozpoczętych rund: mniej niż 4,5 – 1.65

Uriah Hall vs. Sean Strickland 2.79 – 1.44

Faworyzuję w tym pojedynku Seana Stricklanda – dlaczego, wyjaśniłem tutaj – ale nie znaczy to, że kurs 1.44 na jego wiktorię uważam za atrakcyjny. Nie uważam.

Nie będę ukrywał, że ciekawiej prezentuje się 2.79 na zwycięstwo Uriaha Halla. Defensywa Tarzana najszczelniejsza bowiem nie jest, a wydaje się, że Hall stanowił będzie największe wyzwanie dla Stricklanda w kategorii średniej.

Gdyby podejść do tej walki konserwatywnie, to nie najgorzej prezentuje się kurs 1.45 na to, że rozpocznie się więcej niż 2,5 rundy. Spodziewam się bowiem taktycznej stójkowej szermierki.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Uriaha Halla – 2.79
Zwycięstwo Seana Stricklanda – 1.44
Liczba rozpoczętych rund: więcej niż 2,5 – 1.45

Ryan Benoit vs. Zarrukh Adashev 1.70 – 2.15

Wyraźnie faworyzuję tutaj znacznie bardziej doświadczonego Ryana Benoita, wobec czego kurs 1.70 na jego zwycięstwo uważam za godny uwagi. Zarrukh Adashev nie jest zawodnikiem na poziomie UFC. Niby kickbokser, ale bardzo przeciętny.

Gdyby Ryan Benoit miał jednak problemy w stójce – czego nie przewiduję – może zawsze odwołać się do zapasów i parteru. Uzbek nie ma bowiem nic do zaoferowania w parterze.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Ryana Benoita – 1.70
Zwycięstwo Zarrukha Adasheva – 2.15

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Madsa Burnella – 1.71

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button