Bukmacher MMAKSWPolskie MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #24 – KSW 62: Kołecki vs. Szostak i UFC FN: Makhachev vs. Moises

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich sobotnich gal KSW 62 i UFC Fight Night.

W 24. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na gale KSW 62: Kołecki vs. Szostak i UFC FN: Makhachev vs. Moises.

Szymon Kołecki vs. Akop Szostak 1.07 – 8.47

Szymon Kołecki jest największym bukmacherskim faworytem gali – obok Andrzeja Grzebyka, który powalczy w rewanżu z Mariusem Zaromskisem. Kurs 1.07 na jego zwycięstwo do gry zdecydowanie nie zachęca, a i 8.47 na Akopa Szostaka postawić mogą chyba tylko najwięksi fani reprezentanta WCA Fight Team.
Ewentualnie można zadumać się nad wiktorią Szymona Kołeckiego w pierwszej rundzie, co jest warte 1.40, choć przyznam szczerze, że spodziewam się raczej skończenia w rundzie drugiej. Wydaje mi się, że Akopowi Szostakowi może starczyć umiejętności i paliwa w baku, aby nie dać się skończyć w pierwszych pięciu minutach. Kurs na wiktorię Szymona w drugiej odsłonie wynosi 6.50.

Powyższe to jednak próba rzeźbienia w skale, bo zdecydowanie najciekawiej przedstawia się kurs 1.75 na zwycięstwo podopiecznego Mirosława Oknińskiego przez ground and pound – znajdziemy go w Zakładach Specjalnych. Nie sądzę bowiem, aby znokautował Akopa Szostaka w stójce, i nie sądzę też, aby szukał poddań w parterze – filozofia trenera Oknińskiego jest inna, zachęca swoich podopiecznych właśnie do GNP.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Szymona Kołeckiego – 1.07
Zwycięstwo Akopa Szostaka – 8.47
Zwycięstwo Szymona Kołeckiego w R1 – 1.40
Zwycięstwo Szymona Kołeckiego w R2 – 6.50
Szymon Kołecki wygra przez GNP – 1.75

Mateusz Gamrot vs. Jeremy Stephens 1.40 – 2.73

Szczegółowo walce tej przyjrzałem się w analizie, którą znaleźć można tutaj. Tam też dokładnie wyjaśniłem, dlaczego faworyzuję Polaka.
Czy kurs 1.40 warty jest zagrania? Jeśli podlejemy go patriotycznym sosem, być może tak. Natomiast nie będę ukrywał, że najbardziej przemawia do mnie 3.10 na zwycięstwo Gamera przez decyzję – o skończenie Amerykanina będzie bowiem bardzo trudno. Szczęką ma nadal bardzo twardą, a przez poddanie nie przegrał od ponad dziesięciu lat.

Ewentualnie pochylić można się też nad kursem 2.10 na to, że walka zakończy się na punkty. Stephens Gamrota nie podda, a i o ustrzelenie łatwo nie będzie – a to z uwagi na bardzo dobrą defensywę stójkową Polaka. Naprawdę trudno trafić go czystym, mocnym ciosem.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Mateusza Gamrota – 1.40
Zwycięstwo Jeremy’ego Stephensa – 2.73
Mateusz Gamrot wygra na punkty – 3.10
Walka zakończy się na punkty – 2.10

Islam Makhachev vs. Thiago Moises 1.12 – 5.31

Wyraźnie faworyzuję tutaj Dagestańczyka – szczegóły w Typowaniu Gali. Kurs 1.12 do granie jednak nie zachęca. Nie widzę też większego sensu w stawianiu 5.31 na Brazylijczyka.

Nieźle wygląda natomiast 1.95 na zwycięstwo Makhacheva na punkty. 25 minut to bardzo dużo czasu, ale Dagestańczyk walczy w parterze – a spodziewam się, że właśnie tam toczyć będzie się pojedynek – bardzo metodycznie i niespiesznie. Jeśli natomiast dodać, że Brazylijczyk również posiada solidny parter, to możemy być świadkami szachów na chwyty.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Islama Makhacheva – 1.12
Zwycięstwo Thiago Moisesa – 5.31
Islam Makhachev wygra na punkty – 1.95
Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN.

Szczegóły – tutaj.

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Adriana Bartosińskiego – 2.96
Andrzej Grzebyk wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.35
Rodolfo Vieira wygra przez poddanie – 1.85

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button