Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #23 – UFC 264: Poirier vs. McGregor 3

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC 264: Poirier vs. McGregor 3.

W 23. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na galę UFC 263 w Glendale.

Dustin Poirir vs. Conor McGregor 1.78 – 2.04

Szczegółowo walce tej przyjrzałem się w obszernej analizie, którą znaleźć można tutaj. Tam też dokładne uzasadnienie mojego typu. Jak natomiast temat wygląda pod kątem bukmacherskim?
Otóż, nie ukrywam, że rozkład kursów uważam za odpowiedni, co oczywiście nie czyni je szczególnie atrakcyjnymi. Fani talentu Conora McGregora, którzy nadal wierzą w jego odrodzenie, pewnie i tak zagrają go po 2.04, ale uważam, że atrakcyjniejszy kurs w przypadku stawiania na Irlandczyka to 2.94 na to, że będzie mniej niż 1,5 rundy lub też 4.00 na jego zwycięstwo w pierwszej rundzie. Jeśli bowiem Irlandczyk ma to wygrać, to w pierwszych minutach rywalizacji.
Gdybym musiał jednak stawiać na cokolwiek w tym starciu, zadumałbym się nad 1.45 na to, że pojedynek zakończy się przez (T)KO. To najbardziej prawdopodobne drogi do zwycięstwa dla obu zawodników. Nieźle wygląda też 1.55 w zakładach specjalnych na to, że zwycięzca w ciągu 30 sekund od zakończenia walki nie usiądzie na ogrodzeniu.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Dustina Poiriera – 1.78
Zwycięstwo Conora McGregora – 2.04
Mniej niż 1,5 rund – 2.94
Conor McGregor wygra w pierwszej rundzie – 4.00
Zwycięzca nie wskoczy na ogrodzenie w ciągu 30 sekund po zakończeniu walki – 1.55

Gilbert Burns vs. Stephen Thompson 2.24 – 1.65

Kurs 1.65 na zwycięstwo Wonderboya uważam za najatrakcyjniejszy z całej gali. Dlaczego? Szczegółowo wyjaśniłem to w Typowaniu, do którego zapraszam.

W telegraficznym skrócie – jeśli Thompson nagle okrutnie się nie zestarzał (nic na to nie wskazuje), Burns nie zarąbie go lowkingami (świetna kontrola dystansu Amerykanina przyjdzie mu w sukurs) albo nie złapie w jakieś poddanie (defensywa zapaśnicza Wonderboya stoi na doskonałym poziomie, a o zamknięcie go na siatce będzie bardzo trudno, także z powodu dużego oktagonu), były dwukrotny pretendent do pasa spokojnie rozstrzela Brazylijczyka w dystansie.

Ciekawie wygląda też kurs 2.50 na zwycięstwo Amerykanina przez decyzję, choć… Jednak nokautu bym tutaj nie wykluczał!

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Gilberta Burnsa – 2.24
Zwycięstwo Stephena Thompsona – 1.65
Stephen Thompson wygra decyzją – 2.50

Ryan Hall vs. Ilia Topuria 2.76 – 1.45

Czy Ilia Topuria ma zadatki na czołowego piórkowego, który z czasem może nawet włączyć się do rozgrywki mistrzowskiej? Tak! Czy zasłużenie jest bukmacherskim faworytem w starciu z Ryanem Hallem? Owszem. Ryan Hall nie walczył od dwóch lat, a na karku ma już 36 wiosen.Rzecz jednak w tym, że Amerykanin to naprawdę dziwny kot… Jest skuteczny w dystansie kickbokserskim i piekielnie groźny w walce na chwyty. Nie oszukujmy się – jego brazylijskie jiu-jitsu to półka wyżej niż parter Gruzina. Jeśli natomiast Topuria utrzyma walkę na nogach, nie spadnie mi szczęka na podłogę, jeśli hasający do boków Amerykanin punktował będzie pojedynczymi kopnięciami czy w mniejszym stopniu prostymi.

W tym kontekście kurs 2.76 na wiktorię Halla uważam za godny pewnej zadumy. Na papierze bowiem Amerykanin zapowiada się na największą oktagonową łamigłówkę, z jaką kiedykolwiek miał do czynienia Topuria.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Ryana Halla – 2.76
Zwycięstwo Ilii Topurii – 1.45

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Michela Pereiry – 1.55

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Powiązane artykuły

Komentarze: 4

Dodaj komentarz

Back to top button