Bukmacher MMAUFC

Przegląd bukmacherski #21 – UFC FN: Jung vs. Ige

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC Fight Night: Overeem vs. Volkov.

W 21. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na galę UFC FN: Jung vs. Ige w Las Vegas.
Chan Sung Jung vs. Dan Ige 2.05 – 1.77

Nie wierzę, aby starcie Brianem Ortegą stanowiło wystarczającą przesłankę, aby wróżyć Chan Sungowi Jungowi regres kariery. Zrzuciłbym ją przede wszystkim na karb okoliczności, o czym szerzej pisałem w Typowaniu.

Dan Ige to twardy zawodnik z niezłymi zapasami i coraz lepszą stójką. Jednak spodziewam się, że w szermierce na pięści i kopnięcia prym będzie wiódł Koreański Zombie – zawodnik sprawniejszy technicznie z lepszą smykałką do kontr oraz cięższymi pięściami. Koreańczyk posiada też solidną defensywę zapaśniczą oraz bardzo mocny parter. Również kondycyjnie nie można mu niczego zarzucić.
Innymi słowy, pomimo kilku znaków zapytania, jakie niewątpliwie kłębią się wokół formy i nastawienia Junga, uważam, że nadal stoi o półkę wyżej od Ige. W tym kontekście kurs 2.05 na jego zwycięstwo uważam za interesujący.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Chan Sung Junga – 2.05
Zwycięstwo Dana Ige – 1.77

Alexey Oleinik vs. Sergey Spivak 2.96 – 1.40

Sporego faworyta widzę tutaj w młodszym o prawie osiemnaście lat Sergeyu Spivaku. Nie oszukujmy się, Alexey Oleinik najlepsze lata ma już dawno za sobą – odporność licha, szybkości brak.

Uważam, że Spivak przetrwa pierwsze kilka minut, a to klucz do pokonania Oleinika. Daję bowiem Boa Dusicielowi maksymalnie pięć minut na zwycięstwo – potem opadnie z sił i stery walki zdecydowanie przejmie w swoje ręce.

O ile kurs 1.40 na wiktorię Spivaka nie wygląda szczególnie ciekawie, to już 1.75 na wiktorię młodziana przez (T)KO lub dyskwalifikację przykuwa wzrok.
Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Alexeya Oleinika – 2.96
Zwycięstwo Sergeya Spivaka – 1.40
Zwycięstwo Sergeya Spivaka przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.75

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Marlona Very – 1.40
Zwycięstwo Juliana Erosy – 2.15

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button