Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #16 – UFC FN: Waterson vs. Rodriguez

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC Fight Night: Overeem vs. Volkov.

W 16. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: Waterson vs. Rodriguez w Las Vegas.

Michelle Waterson vs. Marina Rodriguez 2.96 – 1.40

Wokół walki wieczoru kłębi się sporo niewiadomych – a to z uwagi na zestawienie jej w ostatniej chwili. Nie wiadomo, jaką formę zaprezentują obie zawodniczki bez solidnego obozu przygotowawczego.

Na papierze trudno jednak tutaj nie faworyzować większej i prawdopodobnie silniejszej Brazylijki. Jeśli zdoła utrzymać walkę na nogach, powinna rozdawać karty. Czy jednak kurs 1.40 na jej wygraną jest wart ryzyka?

Przyznam szczerze, że gdybym miał tutaj coś postawić, to pochyliłbym się nad 2.73 na to, że to nie sędziowie punktowi zadecydują o jej wyniku. Mam bowiem wątpliwości, czy obie zawodniczki będą miały paliwa na 25 minut rywalizacji – a jeśli toczona będzie ona w stójce, Rodriguez jak najbardziej może znokautować Waterson. Jeśli zaś trafi do parteru, Amerykanka może Brazylijkę poskręcać, choć, owszem, łatwo o to nie będzie.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Michelle Waterson – 2.96
Zwycięstwo Mariny Rodriguez – 1.40
Walka nie zakończy się na punkty – 2.73

Donald Cerrone vs. Alex Morono 1.52 – 2.53

Wyraźnie w starciu tym faworyzuję zaprawionego w bojach Donalda Cerrone, który na papierze posiada wyższe umiejętności w każdym elemencie oktagonowego rzemiosła. Kowboj powinien też posiadać znacznie zasobniejszy bak z paliwem.
Nie ukrywam wobec tego, że na kurs 1.52 na jego wiktorię patrzę z pewnym zaciekawieniem. Jeśli Donald nie da się ustrzelić w pierwszej rundzie – a biorący starcie w ostatniej chwili w zastępstwie Alex nie jest typem zawodnika, który ostro wchodzi w pojedynki – od drugiej powinien zdecydowanie przejąć stery walki w swoje ręce.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Donalda Cerrone – 1.52
Zwycięstwo Alexa Morono – 2.53

Amanda Ribas vs. Angela Hill 1.50 – 2.59

Walki kobiet rządzą się oczywiście swoimi prawami, w ramach których czynnik nieprzewidywalności nabiera znaczenia, ale… Nie będę ukrywał, że dziwi mnie, iż sympatyczna skądinąd Ribas jest w tym starciu tak wyraźną faworytką.
Droga do zwycięstwa Hill nie jest bowiem szczególnie skomplikowana – musi utrzymać walkę w stójce, gdzie powinna mieć przewagę. W parterze może oczywiście zostać stłamszona, a i na nogach Brazylijka co nieco potrafi, ale…

Tak, kurs 2.59 na wiktorię Hill wygląda ciekawie. Defensywa zapaśnicza Amerykanki stoi na niezłym poziomie, a do tego trudno utrzymać ją na dole. Jest aktywna, szybka, odporna i nieźle dysponowana kondycyjnie. W teorii posiada wszystko, aby zaskoczyć bukmacherów, szczególnie że Ribas powraca po ciężkim laniu.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Amandy Ribas – 1.50
Zwycięstwo Angeli Hill – 2.59

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Bonus do 2230 PLN, na który składają się:

  • zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • bonus do depozytu do 2000 PLN
  • freebet 20 PLN

Szczegóły – tutaj.
Inne ciekawe kursy

Gregor Gillespie wygra na punkty – 2.50

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button