Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #14 – UFC Rio Rancho

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC on ESPN+ 25: Anderson vs. Błachowicz II, która odbędzie się w Rio Rancho.

W czternastej odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim na galę UFC Rio Rancho z Janem Błachowiczem i Coreyem Andersonem w rolach głównych.

Szczegółowo walce wieczoru gali w Rio Rancho przyjrzałem się tutaj – i tam właśnie zapraszam Czytelników zainteresowanych technicznymi szczegółami. Jeśli zaś chodzi o wątek bukmacherski…
Za znacznie ciekawszy kurs uważam ten na zwycięstwo Jana Błachowicza, czyli 2.60. Czy na tyle, aby go zagrać? To już kwestia dyskusyjna. Wśród patriotycznych kursów nieco bardziej podoba mi się 5.00 na to, że Polak wygra przez (T)KO. To najbardziej prawdopodobny sposób zwycięstwa cieszynianina.

Z drugiej zaś strony, kurs 2.75 na wiktorię Amerykanina decyzją sędziowską również nie wygląda najgorzej.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Jana Błachowicza – 2.60
Zwycięstwo Coreya Andersona – 1.44
Zwycięstwo Jana Błachowicza przez (T)KO – 5.00
Zwycięstwo Coreya Andersona przez decyzję – 2.75

Obstawiaj wszystkie walki UFC 246 na PZBUK – z darmowym zakładam 50 PLN na start

W co-main evencie szalony Michel Pereira jest faworytem w konfrontacji z zaprawionym w bojach Diego Sanchezem. Gdyby prognozować ten pojedynek na podstawie walki Brazylijczyka z Tristanem Connellym – małym lekkim, który wziął ją wówczas w zastępstwie, a grapplersko ustępuje Diego Sanchezowi – wówczas kurs 2.30 na wiktorię Koszmaru należałyby uznać za niezwykle interesujący. Przetrwa pierwszą rundę, a w dwóch kolejnych zamęczy Pereirę zapaśniczo i parterowo, bo pomimo 38 lat na karku od strony kondycyjnej nadal prezentuje się bardzo dobrze.Pytanie jednak, czy Diego Sanchez będzie w stanie przetrwać pierwszą rundę? Jego szczęka od dawna jest już okrutnie sfatygowana i wcale nie trzeba trafić go czystym i soczystym ciosem, aby doprowadzić jego błędnik do szaleństwa. A Brazylijczyk będzie na początku walki szybki, kreatywny i dynamiczny. Nawet grzmotnięcie Amerykanina przez gardę może okazać się wystarczające.

Być może zatem warto pochylić się nad zwycięstwem Michela Pereiry przez (T)KO za 1.90 lub zwycięstwem Diego Sancheza przez decyzję za 3.50.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Diego Sancheza – 2.30
Zwycięstwo Michela Pereiry – 1.57
Zwycięstwo Diego Sancheza przez decyzję – 3.50
Zwycięstwo Michela Pereiry przez (T)KO – 1.90

Obstawiaj wszystkie walki UFC 246 na PZBUK – z darmowym zakładam 50 PLN na start

John Dodson najlepsze lata ma już za sobą, a jego legendarna kiedyś szybkość nie robi już teraz takiego wrażenia. Nathaniel Wood nie walczył co prawda od marca ubiegłego roku, ale to młody, rozwijając się z walki na walkę zawodnik. Amerykanin zresztą nie był widziany w akcji nawet dłużej, bo od roku.
Brytyjczyk słynie z kończenia rywali – aż czternaście spośród szesnastu zwycięstw odniósł przed czasem – ale Amerykanin jest piekielnie trudny do znokautowania czy poddania. Dość powiedzieć, że z jedenastu porażek w karierze wszystkich doznał decyzjami sędziowskimi.

W tym właśnie kontekście kurs 2.00 na wiktorię Wooda decyzją wydaje się ciekawy, choć i 1.60 wzbudza pewne zainteresowanie.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Nathaniela Wooda – 1.60
Zwycięstwo Johna Dodsona – 2.20
Zwycięstwo Nathaniela Wooda przez decyzję – 2.00

Obstawiaj wszystkie walki UFC Rio Rancho na PZBUK – z darmowym zakładam 50 PLN na start

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Scotta Holtzmana – 1.64
Zwycięstwo Raya Borga – 1.60
Zwycięstwo Meraba Dvalishviliego – 1.57

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Jan Błachowicz vs. Corey Anderson II – analiza bukmacherska PZBUK przed UFC Rio Rancho

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button