UFC

Próbował wykiwać Danę White’a, został wyrzucony z organizacji – Ottman Azaitar poza UFC

Niezmierzona głupota doprowadziła niepokonanego Ottmana Azaitara do niespodziewanego zwolnienia z organizacji UFC.

W piątek w Abu Zabi doszło do niecodziennych wydarzeń, w następstwie których niepokonany lekki Ottman Azaitar został nie tylko usunięty z rozpiski gali UFC 257 – miał skrzyżować rękawice z Mattem Frevolą – ale też wyrzucony z organizacji.

O co chodzi? Otóż, organizatorzy pierwotnie opublikowali tylko krótkie oświadczenie, informując jedynie, że zawodnik naruszył procedury bezpieczeństwa związane z COVID. Jednak Dana White w wywiadzie z UFC Arabia uchylił rąbka tajemnicy w temacie.
– On i jego ekipa zdjęli swoje opaski i przekazali je ludziom z zewnątrz, jednemu gościowi – powiedział sternik UFC. – Gość wszedł do naszej strefy, dostając sią tam przez pokój i cztery balkony. Wszedł do środka przez balkon (Azaitara) i zostawił tam torbę z nie wiadomo czym. Potem się przebrał i znów wyszedł poza strefę. Mamy wszystko zarejestrowane na kamerach, widzieliśmy, jak do tego wszystkiego doszło. Ściągnęliśmy go z walki i zwolniliśmy.

UFC potwierdziło następnie, że Azaitar i jego świta zostali już usunięci ze strefy bezpieczeństwa, jaką wydzielono na wyspie Yas w Abu Zabi.

Kim jest tajemniczy osobnik, któremu przekazano opaskę, aby dostał się do strefy bezpieczeństwa z pominięciem wszelkich protokołów w postaci chociażby kwarantanny? Co znajdowało się w pozostawionej w pokoju Azaitara torbie? Co do głowy strzeliło Marokańczykom? Bóg jeden raczy wiedzieć.30-letni Ottman Azaitar – brat będącego wielokrotnie na bakier z prawem Abu Azaitara – może pochwalić się nieskazitelnym bilansem 13-0. Pod sztandarem UFC zdążył stoczyć dwie walki, obie wygrywając przez nokauty w pierwszej rundzie.

Nowym rywalem Matta Frevoli w ramach gali UFC 257 został natomiast Arman Tsarukyan. Z walki z Ormianinem wypadł bowiem z powodu problemów zdrowotnych Nasrat Haqparast.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button