„Postawisz KSW warunki z kosmosu” – Michał Kita nie wierzy, że Karol Bedorf stanie do rewanżu

Michał Kita odpowiedział na wpis, w którym Karol Bedorf zapowiedział gotowość do drugiej z nim walki.

Ledwie Karol Bedorf opublikował we wtorkowy poranek wpis, w którym poinformował o zmianie zdania w kwestii rewanżu z Michałem Kitą, gotowość na takowy wyrażając – choć na swoich warunkach!Masakra ruszył mu z odpowiedzią.

Zabrzanin przypomniał mianowicie, że już kiedyś miało dojść do drugiej walki, snując też scenariusz, w którym szczecinianin znajdzie i tym razem sposób na to, aby wymigać się od walki…

(pisownia oryginalna)

Karol Bedorf – zostałem już kiedyś „wróżbitą” i przewidziałem wypadnięcie twoje z walki rewanżowej na KSW 39 (ponoć pierwszy raz wyrażasz zgodę na rewanż 🤦‍♂️🤣🤣🤣)!!!
Teraz poraz kolejny to zrobię – postawisz KSW warunki💵 z kosmosu, żeby nie udało się dogadać (bo dobrze wiesz że przegrasz w 1 rundzie!!! 🤷‍♂️)
Ale nadzieja umiera ostatnia, więc trzymam kciuki za wasze rozmowy…
@ksw_mma Let’s do it!!!
#karolbedorf #pussyalwayswillbepussy #ksw
Po raz pierwszy Masakra i Coco zmierzyli się w listopadzie 2015 roku. Pojedynek zakończył się zwycięstwem zasiadającego wówczas na tronie wagi ciężkiej szczecinianina, który w drugiej rundzie zawodów efektownie znokautował zabrzanina wysokim kopnięciem.

Do rewanżu miało dojść podczas historycznej majowej gali KSW 39 na Stadionie Narodowym, ale Bedorf zmuszony był wycofać się z występu z powodu zerwania ścięgna Achillesa.Masakra był ostatnio widziany w akcji w sobotę, w walce wieczoru gali KSW 57 przegrywając przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z mistrzem Philem De Friesem. Karol Bedorf ostatnio gościł w klatce w maju zeszłego roku, również przez techniczny nokaut w drugiej rundzie ulegając Damianowi Grabowskiemu.

Nie wiadomo póki co, jak na potencjalne rewanżowe starcie zapatrują się szefowie KSW Maciej Kawulski i Martin Lewandowski, ale mając na uwadze popularność, jaką cieszy się medialna szermierka obu zawodników oraz hektolitry złej krwi ją otaczające, nie wydaje się, aby mieli cokolwiek przeciwko.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply