„Polski Książę vs. Czeski Samuraj” – Błachowicz, Cormier, Usman, Poirier i inni reagują na fantastyczny nokaut Prochazki

Nie brakowało zachwytów wśród zawodników UFC nad występem Jiriego Prochazki w starciu z Dominickiem Reyesem. Głos zabrał też mistrz 205 funtów Jan Błachowicz.

Jiri Prochazka spełnił wszelkie pokładane w nim przez fanów Just Bleed nadzieje, a nawet je przebił. W szalonej walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas, w której szala zwycięstwa przechylała się to na jedną, to na drugą stronę, nieprawdopodobnym obrotowym łokciem brutalne znokautował dwukrotnego pretendenta do złota wagi półciężkiej Dominicka Reyesa.

Zwycięstwem tym niezwykle efektownie i ryzykownie zarazem walczący Czech najprawdopodobniej zapewnił sobie status pretendenta do walki z triumfatorem mistrzowskiego boju Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą, który odbędzie się podczas wrześniowej gali UFC 266.
Trudno zatem dziwić się, że zachwytów nad występem Prochazki nie było końca… Oto reakcje innych zawodników UFC – w tym Jana Błachowicza – na triumf Czecha.


Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Jak natomiast na zwycięstwo Jiriego Prochazki zareagował zasiadający na mistrzowskim tronie kategorii półciężkiej Jan Błachowicz?

– Hej, Jiri – napisał Polak. – Ja vs. Ty w Cieszynie. Polski Książę vs. Czeski Samuraj. Miecz vs. Katana.
Aktualizacja – wobec zamieszania, jakie wywołał powyższy wpis, Polak wyjaśnił, że jego szykowana na początek września walka z Gloverem Teixeirą jest nadal aktualna.

– Do wszystkich, którzy nie znają słowiańskiego kontekstu poprzedniego wpisu i jego żartobliwego charakteru – napisał. – Oczywiście Glover jest następnym pretendentem. Zawsze dotrzymuję słowa.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply