Plebiscyt UFC 2014

Plebiscyt Lowking – UFC 2014, pierwsze info

Zapraszamy do drugiego w historii Plebiscytu Lowking.pl podsumowującego wydarzenia w UFC w mijającym roku.

Z końcem roku nadchodzi czas wielkich podsumowań! W zeszłym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy Plebiscyt Lowking, starając się nadać mu jak najwięcej rozmachu, zarówno w formie, jak i w treści. Teraz spróbujemy powtórzyć tę sztukę, zapraszając Was, Czytelników, do aktywnego uczestnictwa, bo to Wy wspólnie z nami zdecydujecie o tym, jakie akcje i którzy zawodnicy UFC zostaną wyróżnieni za 2014 rok.

Dodatkowo, każdy Czytelnik, który odda swój głos we wszystkich kategoriach (łącznie jest ich sześć, o czym za chwilę), będzie miał okazję wygrać dowolną grę na PC/PSX/Xbox w cenie do 200 zł ze sklepu Muve.pl oraz koszulkę Lowkinga (tylko małe rozmiary).

nagrody

Jak oddajemy głosy?

Po pierwsze – trzeba być zalogowanym, czyli mieć aktywne konto na Lowkingu. Jeśli go jeszcze nie posiadasz, możesz szybko założyć je tutaj. W razie jakichkolwiek problemów z rejestracją, prosimy o maila na [email protected] – pomożemy!

Co 2-3 dni publikować będziemy osobne tematy z dziesięcioma kandydaturami w każdej z sześciu następujących kategorii:

– poddanie roku,
– nokaut roku,
– odkrycie roku,
– występ roku,
– walka roku,
– zawodnik roku.

Waszym zadaniem będzie wybór i uszeregowanie pięciu Waszym zdaniem najlepszych kandydatur. Miejsce pierwsze na Waszej liście warte jest 5 punktów, miejsce drugie – 4, trzecie – 3, czwarte – 2, i piąte – 1.

Wyboru czołowej piątki dokonujemy, po prostu wpisując komentarz pod artykułem.

Po zakończeniu głosowania sumujemy wszystkie głosy (punktacje) Czytelników i z nich tworzymy osobną Listę Czytelników złożoną z czołowej dziesiątki w każdej kategorii.

  • 1. miejsce – 12 pkt
  • 2. miejsce – 10 pkt
  • 3. miejsce – 8 pkt
  • 4. miejsce – 7 pkt
  • 5. miejsce – 6 pkt
  • 6. miejsce – 5 pkt
  • 7. miejsce – 4 pkt
  • 8. miejsce – 3 pkt
  • 9. miejsce – 2 pkt
  • 10. miejsce – 1 pkt

Następnie Wasza lista jest sumowana z trzema listami redakcyjnymi (Calo, Bolta i moją, naivera), które już przygotowaliśmy i na podstawie tych łącznie czterech list wyłaniamy ostatecznych zwycięzców.

W przypadku takiej samej ilości punktów na którymś miejscu, wyżej znajdzie się ten zawodnik, który ma najwięcej punktów na jednej z czterech list.

Pierwszą kategorią, w której będziemy dokonywać wyboru, będą Poddania Roku – start najprawdopodobniej już w niedzielę 28 grudnia.

Natomiast już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w Plebiscycie!

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie śmiało.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button