KSWPolskie MMA

Piotr Kuberski przed najważniejszą walką w karierze – na KSW 92 zmierzy się z Michałem Materlą

Kluczowy dla układu sił w wadze średniej pojedynek pomiędzy Piotrem Kuberskim i Michałem Materlą został dodany do rozpiski marcowej gali KSW 92.
Pojedynek w czubie kategorii średniej pomiędzy jej byłym mistrzem Michałem Materlą i mającym za sobą fantastyczny debiut Piotrem Kuberskim został dodany do rozpiski gali KSW 92, która odbędzie się 16 marca w Gorzowie Wielkopolskim.

O zestawieniu walki oficjalnie poinformowali organizatorzy.

Sklasyfikowany na 5. miejscu w rankingu wagi średniej szczecinianin to jeden z pionierów nadwiślańskiej sceny MMA, który wojuje pod sztandarem KSW – z krótkimi przerwami – od 2006 roku. Ostatnio był widziany w akcji w grudniu zeszłego roku, przegrywając jednogłośną decyzją sędziowską z mistrzem Pawłem Pawlakiem. Wcześniej w pokonanym polu zostawiał Kendalla Grove’a i Radosława Paczuskiego.
Piotr Kuberski jest niepokonany od pięciu lat i może pochwalić się serią dziesięciu zwycięstw. Walcząc pod egidą FEN, sięgnął po tytuł mistrzowski wagi średniej, który dwukrotnie obronił, zanim związał się z organizacją KSW. W listopadzie zeszłego roku w debiucie pod sztandarem polskiego giganta rozbił i w pierwszej rundzie ubił Bartosza Leśkę, torując sobie drogę na 3. miejsce w rankingu.

Wstępny typ

Piotr Kuberski


Piotr Kuberski vs. Michał Materla - kto wygra?

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. kuberski typowy fizol co idzie do przodu. ciosy mocne i jeśli chodzi o moc nie różnicuje ich za bardzo. głównie nastawia się na prawy, ale lewym tez potrafi uderzyc. do tego wykonuje czesto przyruchy przed ciosami lub kopnieciami sygnalizujac co chce zrobic, ale nawet jak mu akcja ktora zaplanowal nie wypali to dalej idzie do przodu. nawet jak cos przyjmuje idzie caly czas do przodu. garda czesto dosc nisko co dobry kickbokser moglby wyorzystac bo zostaje tam miejsce na highkinga. zapasy ma niezle, ale da sie go sprowadzic co pokazwali juz rywale, ale dobrze wstaje. lesko w poprzedniej walce miewal momenty dobre byly fronty na korpus ale troche przyjal i dawal sie niepotrzebnie zamykac na siatce i kuberski go dopadl nawet 2 razy.

    idealnym kontrkandydatem moglby byc ktos ze stylem ziolkowskiego, kto nie da sie sprowadzic, ma dobry zasieg, ladnie bije proste kombinacje i jest lotny na nogach, wtedy mozna by sprobowac porozbijac.

    natomiast materla to gosc co wychodzi z planem a zawsze konczy sie bijac xD tez taki czolg. bedzie to walka mocno na wyniszczenie stawiam na kuberskiego z racji wieku, ale Materla tez ma spore szanse. tak to widze okiem kogos kto sie nie zna ;)

Dodaj komentarz

Back to top button