Pijany Alexander Emelianenko staranował dwa auta, uciekając przed policją – VIDEO

Alexander Emelianenko ponownie popadł w poważne problemy z prawem, trafiając do aresztu.

Alexander Emelianenko nie zwalnia tempa. Ledwie kilka dni temu szerokim echem na rosyjskiej scenie MMA odbił się drobny incydent podczas jednego z seminariów przeprowadzanych przez zawodnika w Moskwie – trzepnął w głowę jednego z uczestników – a tymczasem dzisiaj pochodzący ze Starego Oskołu Rosjanin narozrabiał znacznie bardziej.

Jak donosi portal Baza, bawiąc w Kisłowodzku, niedaleko granicy z Gruzją, Alexander staranował dwa samochody, uciekając przed policją w stanie wskazującym na spożycie alkoholu.
Wszystko zaczęło się od tego, że Emelianenko zaparkował samochód – luksusowego Mercedesa – na przejściu dla pieszych. Pod nieobecność zawodnika na miejscu pojawili się strażnicy, którzy próbowali odholować samochód – ale Alexander powrócił, odepchnął jednego z pracowników, wsiadł do samochodu i uciekł.

Ukrywając się przed policją – prawdopodobnie przez kilka godzin – w końcu został namierzony, ale nie zatrzymał się. Uciekając przed pościgiem policji, staranował dwa samochody – ale został w końcu unieruchomiony, zatrzymany i przewieziony na komisariat policji.

Przed kilkoma dniami Alexander Emelianenko został wyzwany do walki przez inną legendę rosyjskiej sceny MMA – Vyacheslava Datsika.

*****

„Oglądacie Pornhuba i cholera wie, co jeszcze robicie w domu, więc…” – Jon Jones odpowiada krytykom

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

  1. Miyagi

    2 marca 2019 at 10:29

    skończony chłop

  2. Pingback: "Jestem gotowy pomóc mu w dziedzinie prawa" - Vyacheslav Datsik wyciąga pomocną dłoń Alexandrowi Emelianence - Lowking.pl

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply