Pierwszy rzut oka na pas Baddest Mother*ucker, o który powalczą Nate Diaz i Jorge Masvidal (VIDEO)

Organizatorzy zaprezentowali migawki przedstawiające pas BMF, o który w sobotę powalczą Jorge Masvidal i Nate Diaz.

Na szali walki wieczoru sobotniej gali UFC 244 w Nowym Jorku pomiędzy Natem Diazem i Jorge Masvidalem znajdzie się unikatowy pas Najostrzejszego Skurwiela (BMF – Baddest Motherfucker), stworzony specjalnie na okoliczność tej konfrontacji.

Zobacz także: Conor McGregor apeluje do „najlepszego boksera P4P”, aby przeszedł do MMA

Pomysł poddał organizacji sam stocktończyk, który po pokonaniu Anthony’ego Pettisa w sierpniu intronizował się na Najostrzejszego Skurwiela, apelując do UFC o utworzenie odpowiedniego dlań pasa.

Tak też Dana White i spółka uczynili. Jak twierdzi amerykański promotor, wyprodukowanie pasa BMF kosztowało $50 tys.

Póki co nie wiadomo jeszcze, jak będzie on wyglądał, ale na profilu Twitterowym UFC pojawiły się pierwsze migawki prezentujące tenże pas. Oto one:

Pas BMF zostanie oficjalnie zaprezentowany dziennikarzom przed dzisiejszą (piątkową) konferencją prasowej w Madison Square Garden, w której udział wezmą bohaterowie UFC 245, Kamaru Usman i Colby Covington.

Dana White zapowiadał pierwotnie, że pas BMF to jednorazowa akcja i nie będzie on przechodni, ale ostatnimi czasy swoją narrację w tym temacie złagodził. Niewykluczone zatem, że zwycięzca walki wieczoru, któremu pas na biodra założy w oktagonie Dwayne Johnson, przy okazji kolejnej potyczki będzie go bronił.
Do szczegółowej technicznej analizy walki Masvidala z Diazem oraz jej typowania zapraszamy tutaj.

Obstawiaj wszystkie walki UFC 244 na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Zrobi z siebie totalną pi*dę” – Justin Gaethje przekonany, że Conor McGregor okaże się drugą Rondą Rousey

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply