UFC

„Pie*dolony bezmózgi wieśniaku!” – wściekły McGregor ogłosił odwołanie walki z Poirierem

Nie przebierał w słowach Conor McGregor, odpowiadając na słowa Dustina Poiriera, który stwierdził, że Irlandczyk nie przekazał obiecanego datku na Good Fight Foundation.

Conor McGregor zirytował się nie na żarty, ogłaszając, że jego zaplanowana na 10 lipca walka z Dustinem Poirierem jest odwołana.

Wszystko zaczęło się od wpisu Amerykanina, który zarzucił mu, iż nie dotrzymał słowa w sprawie dotacji na kwotę $500 tys., którą Irlandczyk obiecał przekazać fundacji Luizjańczyka. Notorious odpowiedział na ten zarzut, przekonując, że nie otrzymał od swojego styczniowego pogromcy planu wykorzystania rzeczowej kwoty, tym uzasadniając brak przelewu.
Jednak teraz, gdy spadła na niego lawina krytyki za niedotrzymanie słowa, wściekł się przeokrutnie, czemu dał wyraz w dwóch wpisach w mediach społecznościowych.

– Jesteś porąbańcem z wrodzoną mentalnością wieśniaka – napisał na Twitterze. – Pierdolony bezmózgi wieśniaku. 500 tys. bez żadnego przygotowanego planu. Wstrzymaj się. Głupek. Musisz być nowy w temacie pieniędzy. A nawiasem mówiąc, walka odwołana. Będę 10 lipca walczył z kimś innym. Powodzenia na starym kontrakcie, dzieciaku.
Na tym nie koniec, bo ledwie kilka minut po opublikowaniu powyższego wpisu Irlandczyk poszedł za ciosem, tym razem jednak odrobinę zmieniając narrację – tj. sugerując, że walka jednak odwołana nie jest.

– Moja ekipa robi due diligence, aby każdy datek spełnił wymagania – napisał. – Moja hojność jest znana. Zapłacisz swoim mózgiem za tę próbę oczernienia mojego nazwiska. Szukający obaleń dupek, chowający się za gardą. Drobne dziwkarskie kopniaki zza gardy. Powodzenia, gdy zostaniesz zdjęty. Masz przejebane.

Diament zdążył już odpowiedzieć na tyrady Notoriousa, publikując wymowne nagranie okraszone krótkim „Ok”.

Nieco wcześniej menadżer Irlandczyka Audie Attar zarzucił Dustinowi Poirierowi, że zachował się bardzo słabo. Zapewnił o hojności swojego klienta, który zawsze dotrzymuje danego słowa. Stwierdził też, iż Conor walczył o lepszy kontrakt dla Dustina.Diament powtórzył w odpowiedzi, iż próby jakiegokolwiek kontaktu z Conorem McGregorem i jego ekipą w sprawie fundacji pozostały bezodpowiedzi.

Tak czy inaczej, wygląda na to, że droga do trzeciego starcia, które odbędzie się 10 lipca w ramach gali UFC 264, nie będzie tak przyjazna, jak miało to miejsce przed rewanżem. W styczniu obaj zawodnicy nie szczędzili sobie uprzejmości i miłych słów.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button