KSWPolskie MMA

Phil De Fries chce walki z Alistairem Overeemem – jest reakcja Martina Lewandowskiego!

Phil De Fries zaapelował do Martina Lewandowskiego o ściągnięcie do KSW Alistaira Overeema – polski promotor szybko odpowiedział.
Mistrz wagi ciężkiej KSW Phil De Fries stawia sprawę jasno – chce walczyć z legendarnym Alistairem Overeemem.

Brytyjczyk od dłuższego już czasu na nadmiar pretendentów nad Wisłą narzekać nie może. W pokonanym polu zostawiał już sklasyfikowanych na miejscach 1. i 2. w rankingu wagi ciężkiej KSW Darko Stosicia i Ricardo Prasela. Natomiast okupujący 3. pozycję Mariusz Pudzianowski ma już zestawiony na grudzień hitowy pojedynek z Mamedem Khalidovem.
Trudno zatem dziwić się, że zauważywszy w mediach społecznościowych zdjęcie Martina Lewandowskiego u boku Alistaira Overeema i Arkadiusza Wrzoska, brytyjski mistrz okazji nie zmarnował.

– Ściągnij Ubereema, szefie! – zaapelował.

Na odpowiedź Martina Lewandowskiego Phil De Fries długo czekać nie musiał.

– Pracuję nad tym! – odpowiedział w sekcji komentarzy polski promotor.Alistair Overeem to zaprawiony w bojach i niezwykle utytułowany zawodnik. Sięgał po tytuły mistrzowskie w kickbokserskiej organizacji K-1, a także – w formule MMA – w Dream oraz Strikeforce. Walczył też – bez powodzenia – o pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC.

W Polsce przebywał ostatnio gościnnie na zaproszenie swojego przyjaciela Arkadiusza Wrzoska. Okazję do spotkania z Holendrem wykorzystał też, jak widać, Martin Lewandowski.
42-letni Reem kilka tygodni temu pokonał w trylogii na punkty Badra Hariego. Nie ukrywa natomiast, że planuje stoczyć jeszcze jeden – prawdopodobnie ostatni – pojedynek w MMA. Czy KSW posiada niezbędne argumenty, aby zakontraktować Holendra?

Philowi De Friesowi, który może pochwalić się już siedmioma obronami tytułu mistrzowskiego. Póki co nie ma żadnej zaplanowanej walki. W kontrakcie z KSW został mu ostatni pojedynek.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button