Paweł Polityło vs. Bogdan Barbu dodane do KSW 54

Paweł Polityło skrzyżuje rękawice z Bogdanem Barbu podczas sierpniowej gali KSW 54.

Starcie w kategorii koguciej pomiędzy Pawłem Polityło (4-2) i Bogdanem Barbu (16-11) zostało oficjalnie dodane do rozpiski gali KSW 54, która odbędzie się 29 sierpnia.

Paweł Polityło był ostatnio widziany w akcji w maju ubiegłego roku, w ramach gali KSW 49 przegrywając niejednogłośnie z Antunem Raciciem, obecnie mistrzem kategorii koguciej. Wcześniej natomiast 28-latek znokautował Dawida Gralkę.

Bogdan Barbu gościł w klatce polskiego giganta raz – w kwietniu ubiegłego roku przegrał przez nokaut z Sebastianem Przybyszem podczas gali KSW 48. Później stoczył jeszcze dwa pojedynki poza polską organizacją – najpierw poddał Mirko Jovanovicia, a ostatnio, tj. w lutym, przegrał przez poddanie z Mikhailem Sirbu
Rozpiska KSW 54

120,2 kg: Izu Ugonoh (0-0) vs. Quentin Domingos (5-1)
120,2 kg: Michał Andryszak (20-8) vs. Michał Kita (19-11-1)
70,3 kg: Maciej Kazieczko (6-1) vs. Marian Ziółkowski (21-7)
61,2 kg: Paweł Polityło (4-2) vs. Bogdan Barbu (16-11)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Walka zostałaby przerwana” – McGregor przekonany, że gdyby nie cofnął w ostatniej chwili nogi, pogruchotałby Diazowi kolano

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply