KSWPolskie MMA

Patryk Surdyn wyraźnie lepszy od bezzębnego w parterze Gustavo Oliveiry!

Patryk Surdyn sponiewierał zapaśniczo debiutującego w klatce KSW Gustavo Oliveirę.
Patryk Surdyn (7-2) zdominował zapasniczo i parterowo faworyzowanego Gustavo Oliveirę (8-2) podczas gali KSW 72 w Kielcach.
Spróbowawszy kilku uderzeń w stójce, Surdyn poszedł w zapasy, kontrując obaleniem kopnięcie Oliveiry. Polak poszukiwał uderzeń z góry, podczas gdy Brazylijczyk polował na poddania, okolicznościowo odpalając też łokcie z pleców. Minęła połowa rundy.

Brazylijczyk próbował wrócić na nogi, ale Surdyn wykorzystał okazję, przechodząc do pozycji bocznej. Oliveira był bezradny, nie potrafiąc wydostać się z niekorzystnego położenia. Polak utrzymał się na górze do końca rundy.

Patryk rozpoczął drugą rundę od mocnego prawego, później kontrując kopnięcie Oliveiry i układając go na plecach na środku klatki.

Brazylijczyk próbował pracować gumową gardę, próbował wracać na nogi, wił się, szukał uderzeń – bez powodzenia. Surdyn bardzo dobrze kontrolował go z góry, tu i ówdzie przemycając jakieś uderzenia – łokcie oraz ciosy na głowę i korpus. Polak skupiał się jednak na kontroli.Pół minuty potrzebował Surdyn, aby zejściem do nóg obalić Oliveirę w trzeciej rundzie. Polak utrzymał dominującą pozycję do końca walki, przedzierając się nawet za plecy rywala czy też do dosiadu, skąd rozpuścił ręce. Nie był jednak w stanie skończyć Oliveiry.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Sędziowie wątpliwości nie mieli, wskazując na odnoszącego drugie zwycięstwo z rzędu Patryka Surdyna w stosunku 3 x 30-26.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button