UFC

„Ostry sku*wiel przyjechał, żeby obejrzeć innego ostrego sku*wiela” – Jorge Masvidal dostał zaproszenie do Białego Domu, wykpił Colby’ego Covingtona

Mający za sobą wyborny rok – wygrał trzy walki przed czasem – Jorge Masvidal zdradził, że otrzymał zaproszenie do Białego Domu.

Nowojorska gala UFC 244 była historyczną nie tylko z uwagi na pas Najostrzejszego Skurwiela, który znalazł się na szali walki wieczoru pomiędzy Jorge Masvidalem i Natem Diazem, ostatecznie trafiając na biodra tego pierwszego.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Na trybunach w Madison Square Garden zasiadł też po raz pierwszy w historii urzędujący prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump.

W rozmowie z portalem Yahoo! Sports Gamebred przyznał co prawda, że przed i w trakcie walki z młodszym ze stocktońskich braci skupiał się wyłącznie na niej, odcinając się od całej otoczki, ale nie ukrywał zadowolenia z obecności Donalda Trumpa.

Wydaje mi się, że od czasu swojej prezydentury to był pierwszy raz, gdy pojawił się na gali.

– powiedział Jorge.

To o czymś świadczy. Ostry skurwiel przyjechał, żeby zobaczyć innego ostrego skurwiela robiącego robotę.

Ulicznik z Miami przyznał, że nie miał co prawda sposobności, aby porozmawiać ze strzeżonym przez uzbrojonych po zęby agentów Secret Service prezydentem, ale… Wkrótce nadarzy się ku temu okazja.

Dostaliśmy zaproszenie do Białego Domu.

– zdradził Masvidal.

Nie znamy jeszcze dat, nie wiemy jeszcze, kiedy do tego dojdzie, ale to zaszczyt. Bez względu na twoje polityczne poglądy jest to prezydent Stanów Zjednoczonych.

W zeszłym roku do Białego Domu zawitał dobry znajomy Jorge Masvidala – a obecnie śmiertelny wróg – Colby Covington, będąc pierwszym w historii zawodnikiem UFC, który się tam znalazł. Jak jednak podkreśla Gamebred, istnieje kluczowa różnica jego przyszłą wizytą i tą Chaosa.

Wybłagał pójście do Białego Domu. Błagał Danę White’a, błagał Dana Lamberta.

– powiedział Masvidal.

Dan Lambert zadzwonił, gdzie trzeba i doprowadził do tego. Mnie natomiast pan Trump zaprosił, bo zobaczył, jakim ostrym skurwielem jestem. To wielka różnica.

Co zaś tyczy się kariery sportowej, Gamebred liczy na starcie z Nickiem Diazem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button