Oskar Piechota będzie trenował w Tristar Gym przed UFC 245

Oskar Piechota wyjechał do Tristar Gym, gdzie spędzi trzy tygodnie pod batutą trenera Firasa Zahabiego.

Oskar Piechota wyjechał do Montrealu, gdzie spędzi trzy tygodnie, w klubie Tristar szlifując formę przed najbliższą walką.

Zobacz także: Weili Zhang nie jest zainteresowana walką z Joanną Jędrzejczyk

Po ostatniej walce obiecałem sobie, że wprowadzę duże zmiany do swoich przygotowań i właśnie realizuje pierwszy krok – trzy tygodnie przygotowań w kanadyjskim Tristar. Razem z menadżerem zadbaliśmy o to żeby na miejscu był to dobrze przepracowany czas. Trzymajcie kciuki, będę w miarę możliwości zdawał relacje z pobytu!

Polski średni powróci do oktagonu podczas zaplanowanej na 14 grudnia gali UFC 245 w Las Vegas, gdzie zmierzy się z debiutującym pod sztandarem amerykańskiego giganta Punahele Soriano.
Dla polskiego średniego może być to pojedynek o być albo nie być w szeregach UFC. Po dwóch bowiem zwycięstwach na rozpoczęcie przygody w oktagonie – wypunktował Jonathana Wilsona i ubił Tima WilliamsaImadło doznał dwóch porażek. W lipcu ubiegłego roku udusił go Gerald Meerschaert, natomiast w sierpniu 2019 do poddanie zmusił Rodolfo Vieira.

W Tristar 29-letni gdańszczanin będzie przygotowywał się pod okiem Firasa Zahabiego, u boku między innymi Georgesa Saint-Pierre’a, Rory’ego MacDonalda, Tyrona Woodleya czy Kevina Lee. W Montrealu trenuje też wspomniany Gerald Meerschaert, choć nie wiadomo, czy w najbliższym czasie pojawi się na sali, bo ledwie tydzień temu stoczył przegraną walkę z Marvinem Vettorim.

*****

Jon Jones reaguje na triumf Dominicka Reyesa i klęskę Chrisa Weidmana

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. WP

    20 października 2019 at 15:02

    Świetna wiadomość. Jeżeli chce coś zdziałać w UFC musi trenować z najlepszymi.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply