ONE Championship zainwestuje $50 milionów w e-Sport


Singapurska organizacja ONE Championship idzie szeroką biznesową ławą – i nie zapomina o niezwykle popularnym w Azji e-sporcie.

Azjatycki gigant ONE Championship ogłosił plany wartej blisko $50 milionów inwestycji w E-Sport, celem utworzenia największej azjatyckiej ligi w wirtualnych rozgrywkach – ONE eSports. Organizacja podejmie w tym celu współpracę z wiodącymi graczami na azjatyckiej scenie gamingowej – między innymi Razer i Singtel, a także największą japońską agencją reklamową Dentsu.

Tym samym wybranym galom ONE Championship – na 2019 rok przewidziano ich trzydzieści – towarzyszyć będą eventy E-Sportowe.

Zapowiedziano też transmisje na żywo z ONE eSports, produkcję wszelkiego rodzaju dokumentów poświęconych elektronicznej rozrywce, reality show, podsumowań i wielu, wielu innych.
Ambasadorem marki ONE eSports został oczywiście nie kto inny jak świeżo zakontraktowany były dominator wagi muszej UFC Demetrious Johnson, który jest też doskonale znany z miłości do gier. Przez kilka lat prowadził swój kanał na Twitch.com, który jednak w ostatnich dniach zniknął.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Pingback: ONE Championship organizuje Grand Prix wag muszej i lekkiej - Demetrious Johnson i Eddie Alvarez wśród uczestników - Lowking.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *