Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutPolskie MMARosyjskie MMA

Omielańczuk vs. James i Haratyk vs. Strus II na ACA 122

Starcia Daniela Omielańczuka z Danielem Jamesem oraz Rafała Haratyka z Piotrem Strusem zasiliły rozpiskę kwietniowej gali ACA 122.

Organizatorzy ogłosili dwa nowe pojedynki, które odbędą się podczas zaplanowanej na 23 kwietnia w Mińsku gali ACA 122.

Były pretendent do pasa mistrzowskiego kategorii ciężkiej Daniel Omielańczuk (24-10-1) skrzyżuje rękawice z Danielem Jamesem (10-5-1).

Polski zawodnik był ostatnio widziany w akcji w listopadzie ubiegłego roku, w starciu o złoto wagi ciężkiej szybko i brutalnie przegrywając z Tonym Johnsonem Jr.. Tym samym seria jego czterech zwycięstw – w tym trzech przed czasem – dobiegła końca.

Daniel James zadebiutował pod sztandarem ACA w listopadzie 2019 roku, przegrywając na kartach sędziowskich z Ruslanem Magomedovem. Rok później ubił Michala Martinka.

W Mińsku dojdzie też do bratobójczego rewanżu w wadze średniej pomiędzy Rafałem Haratykiem (13-4-2) i Piotrem Strusem (15-6-2).

Do pierwszego starcia doszło w sierpniu ubiegłego roku. Haratyk znokautował wówczas Strusa w pół rundy. W listopadzie Polski Czołg powrócił do akcji, ale przegrał w eliminatorze do walki o pas przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Nikolą Dipchikovem.

Galę ACA 122 zwieńczy pojedynek na szczycie wagi ciężkiej pomiędzy stającym do pierwszej obrony złota Tonym Johnsonem Jr. (14-5-1) i Dmitrym Poberezhetsem (26-5-1).

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button