Oleksiejczuk faworytem, Kowalkiewicz underdogiem – kursy bukmacherskie na UFC Auckland ujawnione

Michał Oleksiejczuk jest faworytem w walce z Jimmym Crute, natomiast Karolina Kowalkiewicz underdogiem w starciu z Xiaonan Yan przed sobotnią galą UFC w Auckland.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC on ESPN+ 26, która odbędzie się 22 lutego w Auckland.

W walce wieczoru gali walczący przed własną publicznością Daniel Hooker jest niewielkim faworytem w potyczce z Paulem Felderem. Kurs na zwycięstwo Nowozelandczyka wynosi 1.66, podczas gdy wiktoria Amerykanina jest wyceniana na 2.10.

W co-main evencie zmierzą się walczący o powrót na zwycięskie tory po ostatnich niepowodzeniach Michał Oleksiejczuk i Jimmy Crute. Polak jest niewielkim faworytem bukmacherskim: 1.64 do 2.10.
W innej sytuacji znajduje się natomiast Karolina Kowalkiewicz. Kurs bukmacherski na zwycięstwo Polki z Xianonan Yan wynosi 2.65. Wiktoria Chinki jest wyceniana na 1.40.

Największym bukmacherskim faworytem gali jest Kai Kara-France, który powalczy z Tysonem Namem. Kursy na ten pojedynek wynoszą: 1.352.85.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na sobotnią galę UFC Auckland:Obstawiaj wszystkie walki UFC 247 na PZBUK z darmowym zakładem na 50 PLN

*****

Dobra oglądalność gali UFC Rio Rancho na Polsat Sport

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. vonski

    17 lutego 2020 at 18:04

    Największym bukmacherskim faworytem gali jest Kai Kara-France, który powalczy z Tysonem Namem. Kursy na ten pojedynek wynoszą: 1.35 – 1.85.

    Raczej miało być 2,85

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply