Polskie MMAUFC

Dobra oglądalność gali UFC Rio Rancho na Polsat Sport

Ujawniono średnią oglądalność gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho, gdzie Jan Błachowicz zdemolował w rewanżu Coreya Andersona.

Sobotnią galę UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho, którą uświetniło starcie Jana Błachowicza z Coreyem Andersonem, wygrane przez Polaka przez nokaut w pierwszej rundzie, oglądało na kanale Polsat Sport średnio 18 tys. widzów, o czym poinformował na Twitterze Mariusz Wójcicki.

Transmisja rozpoczęła się o godzinie 1:00 w nocy z soboty na niedziele od trwającego godzinę studia. Karta główna gali była transmitowana na żywo od godziny 2:00. Wygrane starcie Jana Błachowicza z Coreyem Andersonem rozpoczęło się tuż przed godziną 5:00 wczesnym niedzielnym rankiem.

Jak wyniki te prezentują się na tle innych dostępych?

Poprzednią walkę Jana Błachowicza – wygraną niejednogłośna decyzją z Ronaldo Souzą w Sao Paulo – na kanale Polsat Sport, która odbyła się w identycznych godzinach, oglądało średnio 10 tys. widzów.

Tyle samo średnio widzów oglądało w listopadzie ubiegłego roku galę UFC 244 w Nowym Jorku, gdzie Jorge Masvidal pokonał Nate’a Diaza. Była ona wówczas transmitowana od godziny 3:00 na kanale Polsat Sport Extra.Natomiast zeszłoroczną galę UFC w Tampie z udziałem Joanny Jędrzejczyk, która wypunktowała Michelle Waterson, transmitowaną od godziny 2:00 w nocy na Polsat Sport, oglądało średnio 3,3 tys. widzów.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Błachowicz czy Reyes? „Nie wiem, jak można gościowi odmówić” – Jones zabiera głos!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button