Ojciec Khabiba przewieziony do szpitala w Moskwie z powodu nagłego pogorszenia stanu zdrowia

Abdulmanap Nurmagomedov został przewieziony do Moskwy z uwagi na nagłe problemy z sercem w szpitalu w Machaczkale.

Niespełna dwa tygodnie temu z Dagestanu napłynęły hiobowe wieści – Abdulmanap Nurmagomedov, ojciec i trener mistrza wagi lekkiej UFC Khabiba Nurmagomedova, trafił do szpitala w Machaczkale.

Senior miał przez kilka dni borykać się z przeziębieniem, które jednak przybrało w końcu takie rozmiary, że nie mógł samodzielnie się poruszać. Wtedy dał się przekonać na szpital.

Wedle doniesień, u 57-latka pojawiła się grypa oraz zapalenie płuc. Wykonano też testy na koronawirusa, które miały – wedle nieoficjalnych doniesień – dać wynik negatywny.
Dwa dni później Abdulmanap udzielił nawet krótkiej wypowiedzi, zapewniając, że „wszystko jest w porządku”.

Okazuje się jednak, że nie jest. Jak bowiem donosi portal RT.com, powołując się na wypowiedzi sędziego zapasów Ubaydulę Osmanova, przyjaciela rodziny Nurmagomedovów, w niedzielę senior został przetransportowany specjalnym samolotem do szpitala w Moskwie – a to z uwagi na nagłe pogorszenie stanu zdrowia.

Wedle doniesień, chodzi o problemy z sercem. Brak jednak jakichkolwiek szczegółów.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Sierpem #72: oktagonowa rzeź – Ferguson vs. Gaethje

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply